Vakıfbank Yeni Şartlarını Açıkladı! Başvuranlara Hemen 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Nakit sıkışıklıklarına çözüm arayan vatandaşlara Vakıfbank'tan finansal destek açıklaması geldi. Vakıfbank makul faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermeye başladı. 

Finans 06.09.2021 - 22:00 06.09.2021 - 22:07 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı vatandaşların gündeminde en önemli problem olmaya devam ediyor. Bu sorunun aşılması için de seçeneklerini değerlendiren vatandaşların buldukları çıkış yolu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bunun için de ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgi de yükseldi. Bankaların kredi imkanlarını değerlendiren vatandaşlar kendilerine en uygun imkanları sunan bankalardan kredi başvurusu yapıyorlar. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri memnun edecek yeni bir açıklama yapıldı. Buna göre uygun maliyetler eşliğinde müşterilere ihtiyaç kredisi vermeye başlandığı bildirildi. Bunun yanında Vakıfbank müşterilerine çeşitli avantajlı imkanların da sağlandığı bildirildi. 

Vakıfbank herhangi gerekçe olmaksızın müşterilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için nakit finansman desteği veriyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasının en öenmli avantajı ise ödeme güçlüğü çeken müşterilere sağlanan sendek ödeme imkanı oluyor. Müşteriler tamamen kendi tercihlerine bağlı olarak kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli, 3 aylık eşit taksitli veya değişken taksitli olarak planlayabiliyorlar. 

Bütçelerini ve gelirlerinin elde edilme zamanlarını değerlendiren müşteriler kendilerine en uygun ödeme planı seçerek kredi geri ödemelerinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayabiliyorlar. Böylelikle ödeme kabiliyeti de kazanan vatandaşlar hem ihtiyaçlarını karşılama hem de borçlarını ödeme konusunda güçlükle karşılaşmıyorlar. 

KİMLER VAKIFBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu kredi imkanının kimlere verildiğini merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Vakıfbank ihtiyaç kredisi, belirli ve düzenli geliri olan (ticari nitelikli kişiler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılıyor. Bu kapsama girmeyenler Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekemiyorlar. 

VAKIFBANK'TAN  İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKERKEN HAYAT SİGORTASI YAPILIYOR MU?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler kredi çekme sürecinde banka tarafından Hayat Sigortası yapılıp yapılmadığını merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere Hayat Sigortası yapıldığı bildirildi. Bu Hayat Sigortası ile hem banka hem de kredi çekenin yasal mirasçıları olası bir vefat durumunda güvence altına alınmkış oluyorlar. 

VAKIFBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

vakıfbank 30 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.159 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise bu kredinin toplam maliyeti 41.747 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@