Vakıfbank Yeşil Konut Kredisi’nde avantajlı faiz oranları! Vakıfbank kredi başvurularını anında onaylıyor

Kamu bankalarından düşük faizli konut kredisi arayanlar Vakıfbank yeşil konut kredisine ilgi gösteriyor. Bankanın yeşil konut kredisinde düşük faiz oranları dikkat çekiyor…

Finans 06.05.2022 - 18:10 06.05.2022 - 18:12 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de konut sahibi olmak her geçen gün zorlaşırken, vatandaşlar giderek artan fiyatlara rağmen ev alabilmek için bankalardan destek bekliyor. Konut kredisi desteği ile hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlere çeşitli seçenekler sunuluyor. Ev kredisi çekmek isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği son kredi kampanyası Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank yeşil konut kredisi ile düşük faizli konut kredisi arayanlara avantajlar sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Vakıfbank’tan konut kredisi kullanmak isteyenler ev sahibi olurken düşük faiz ödeyip bütçelerini korumayı başarıyor. Vakıfbank’ın yeşil konut kredisi A ve B enerji sınıfı verimli konutlar için kullanılabiliyor. Düşük faizli konut kredisi arayanların dikkatini çeken bu kampanya bankanın resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Vakıfbank Yeşil Konut Kredisi Kampanyası

vakifbank-kredi-kampanyasi

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Vakıfbank, yeşil konut kredisi kampanyasını duyurdu. Sadece A ve B enerji sınıfı konutlar için kullanılabilen Vakıfbank yeşil konut kredisi güncel faiz oranı yüzde 1.25’ten başladığı için düşük faizli ev kredisi arayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu kampanyadan tamamlanmış veya yapımı devam eden A ve B sınıfı enerji verimli konut alanlar faydalanabiliyor. Satın alınan konutun enerji kimlik belgesi sorgulaması yapıldıktan sonra Vakıfbank internet bankacılığı veya şubelerinden konut kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Vakıfbank Yeşil Konut Kredisi Özellikleri

Konut kredisi denilince akla ilk gelen bankalardan biri olan Vakıfbank, yüzde 1.25’ten başlayan faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle kredi çekerek ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Bankanın bu kampanyasıyla birlikte düşük peşinatla ev sahibi olmak kolaylaşıyor. Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için ekspertiz değerinin maksimum yüzde 90’ına, B sınıfı konutlar için yüzde 85’ine kadar ev kredisi kullanılabiliyor. Vakıfbank yeşil konut kredisinde ödeme yöntemi olarak eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar sunuluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@