Vakıfbank Yüzde 10 Peşinat, 120 Ay Taksitle Ev Satıyor! 12 Bin TL Peşin, 1.051 TL Taksit Ödeyene Satılık 2+1 Daire

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları ile fark yaratmaya devam ediyor. 120 ay vadeli konut kredisi desteği ile taksitle ev sahibi olmak isteyenlere kiradan bile ucuz taksitlerle ev sahibi olma imkanı!

Emlak Haberleri 14.06.2022 - 07:53 14.06.2022 - 07:53 Gülcan Özer

Ev fiyatları her geçen gün biraz daha yükselmeye devam ederken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin aramış oldukları kelepir fırsat ilanları kamu bankaları tarafından yayımlanıyor. Devlet bankaları arasında yer alan ve Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanları ile ev sahibi olmak, konut satın almak ya da arsa yatırımı yapmak isteyen müşterilerine aradıkları fırsat ilanlarını yayımladı. 

Mülkiyeti kendi üzerine geçen taşınmazları piyasa fiyatının yarısının bile altına çok daha ucuz fiyatlarla satışa çıkaran Vakıfbank bu sayede ev sahibi olmak isteyen ancak son dönemde piyasada astronomik rakamlara ulaşan konutlardan alamayan kişilere de umut oldu. Üstelik Vakıfbank tarafından satışa sunulan gayrimenkuller için 120 ay vadeli düşük faizli konut kredisi desteği de sağlıyor. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK DAİRELER, GAYRİMENKUL İLANLARI HAZİRAN 2022!

Yükselen fiyatlardan etkilenmeden ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak bankalardan satılık gayrimenkuller, icradan satılık daireler için beklenen ilanları Vakıfbank yayımladı. Vakıfbank satılık gayrimenkuller için resmi internet sitesi olan Vakıfbank İntengo sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilanlarında 45 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa başladı. 

vakıfbank satılık apartman dariesi

Listede çok sayıda apartman dairesi ilanı da yer alırken Bingöl'de yer alan 2+1 apartman dairesi 76 bin TL fiyatla satışa sunuldu. Mardin'de yer alan daire ise 71 bin TL fiyatla satılıyor. 

vakıfbank konut kredisi hesaplam a

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için yüzde 1,29 faizle özel banka gayrimenkulü konut kredisi verilirken 12 bin TL peşinat ödeyen bir vatandaş kalan 64 bin TL için 120 ay vadeli konut kredisi çekmesi durumunda bankaya aylık 1.051 TL taksit ödeyerek ev sahibi olma imkanı elde ediyor. 

vakıfbank müstakil ev ilanları-1

BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL EV, VAKIFBANK'TAN BAHÇELİ EVLERİN SATIŞ FİYATLARI KAÇ TL?

Vakıfbank'tan satılık köy evi, müstakil bahçeli ev almak isteyen kişiler için çok sayıda seçenek sunulurken örneğin Konya'nın Ilgın ilçesinde yer alan 240 m2 bahçeli köy evi 141 bin TL'ye ilk teklifini bekliyor. Vakıfbank intengo sitesine giriş yaparak fiyatları inceleyebilir, ilgilendiğiniz taşınmaza teklif vermek için en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek teminat tutarını yatırdıktan sonra aldığınız şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@