Vakıfbank'ın İcralık Konut İhaleleri Başladı! Milyonların Gözü Kulağı Bu Evlerde!

Vakıfbank yeni hafta öncesinde icradan satılık ev listesini güncelledi. Listede yer alan daireleri sizlerle fiyat tablosuyla paylaşıyoruz.

Emlak Haberleri 13.11.2021 - 17:47 13.11.2021 - 17:47 Mustafa KARAGÖZ

İcralık konut hacminde birçok bankayı geride bırakan Vakıfbank, yüzlerce kişiyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Standart piyasa fiyatlarına göre indirimli fiyatlarla sunulan bu evler, şimdiden alıcılarını bekliyor. Siz de Vakıfbank’ın birbirinden güzel ve cezbedici konutlarını yakından inceleyerek hayalinizdeki evi bulabilir, uygun fiyatlar sayesinde ev sahibi olmanızın önündeki maliyet engelini tamamen kaldırabilirsiniz.

Vakıfbank, en fazla icralık konut satışı yapan bankalardan biri. Bankanın kredi hacminin yüksek olması, beraberinde icralık ve hacizli evlerin sayısını da artırıyor. Bu evlerin piyasadaki emsallerine göre çok uygun fiyatlarla satılması, ev almak isteyenlerin dikkatinden kaçmıyor. 

Hayalinizdeki Ev Hiç Bu Kadar Yakın Olmamıştı

Hayalinizdeki eve kavuşmak adına Vakıfbank’ın zengin konut portföyünü mutlaka incelemenizi öneririz. Birçok şehrin en güzel noktalarında yer alan bu evler, düşük fiyatlarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Size sunacağımız web site üzerinden satıştaki tüm Vakıfbank konutlarını detaylarıyla beraber görebileceksiniz.

Vakıfbank icralık konut ihalelerine katılım sağlayabilmek adına ilk olarak en yakın Vakıfbank şubesine gitmeli ve sistemde kullanacağınız şifreyi almak üzere banka tarafından uygun görülen teminatı yatırmalısınız. Size verilecek bilgilerle beraber paylaşacağımız web site üzerinden evlerin detay bilgilerine ulaşabilir, dilerseniz ihalesine katılmak istediğiniz ev için teklifinizi sunabilirsiniz. 
 
İlk teklif bekleniyor ibaresiyle sunulan konutlar için ilk teklifi siz yapabilir, daha cazip bir teklif gelmemesi halinde sürenin sonuna gelindiğinde satın alma hakkını alabilirsiniz. Ayrıca başka kullanıcılar tarafından sunulan teklifler varsa kendi teklifinizi sunarak süre sonunda yine başarı elde edebilirsiniz. 

vakıfbank-icradan-satılık

Konut ararken kullandığınız birçok web site ve uygulama, piyasa araştırması yapmanız adına size fayda sağlayacaktır. Bu gibi platformlarda yer alan rakamlarla Vakıfbank gayrimenkul satış sayfasında yer alan rakamları kıyasladığınızda uygun fiyat derken neyi kast ettiğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Vakıfbank gayrimenkul satış servisinde bulunan arama robotu, istediğiniz eve ulaşmak için iyi bir aracı olacak. Şehir seçimi ve belirli fiyat aralıklarına göre arama yapma özelliği sayesinde alacağınız evi kendi kriterlerinize göre belirleyebilirsiniz. Vakıfbank icralık konut satış servisine ulaşmak için buraya tıklayınız. Sitenin sade ara yüzü sayesinde konut detaylarına nasıl göz atıp teklifinizi nasıl iletebileceğinizi hemen anlayacaksınız. Ana ekranda beliren popüler satışlarla beraber arama motoru aracılığı ile ulaşacağınız konutlar için de hızlı teklif sunabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@