Vakıfbank'tan 120 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Aylık Taksit Ve Toplam Faiz Tutarı Hesaplaması!

Acil nakit ihtiyacı içerisinde olan vatandaşlara bankaların sağladıkları ihtiyaç kredisi imkanları merak ediliyor. Vakıfbank 120 Bin TL ihtiyaç kredisi için hangi maliyetleri talep ediyor?

Finans 22.03.2022 - 18:41 22.03.2022 - 18:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı içerisinde olan vatandaşların sayısında enflasyon yaşanmaya devam ediliyor. Hayat pahalılığı karşısında bütçelerinde meydana gelen derin yarıkları kapatmak isteyenlerin tek kurtuluş yolları ek kaynak bulmaları oluyor. Ancak ek kaynak bulmak özellikle bu zorlu finansal süreçte oldukça kolay olmuyor. İnsanlar kendilerini ferahlatacak nakit akışını bankaların ihtiyaç kredisi ürünleriyle temin edebiliyorlar. Bankalar ihtiyaç kredisi verirken müşterilerden bazı maliyetleri talep ediyorlar. Vakıfbank da müşterilere uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Peki Vakıfbank hangi maliyetlerle müşterilerine nakit destek veriyor? Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde kaç? Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları nelerdir.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ ARAŞTIRILIYOR

Vakıfbank'tan nakit desteği almak isteyenler bankanın ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Vakıfbank müşterileri hangi şartlarla ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Öncelikle müşterilere uygun faiz imkanı veriliyor. Müşteriler Vakıfbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıklarında aylık yüzde 1,91 oranlı bir kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu kredi faizi diğer bankaların ihtiyaç kredisi faizleri karşılaştırıldığında makul bir oran olarak değerlendiriliyor. 

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere bazı imkanlar da sağlanıyor. Bu imkanların başında da 3 ay kredi erteleme oluyor. Müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredisinin ilk 3 aylık taksitlerini erteleyebiliyorlar. Bu şekilde 3 aylık ödemesiz dönem elde edilebiliyor. Bu ödemesiz dönemde müşteriler bütçelerini kredi taksitlerini ödeyebilmek için hazırlayabiliyorlar. Ödemesiz geçen süre ise toplam kredi vadesinden düşülüyor. 

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanımında azami vade süresi uygulanıyor. Bu kapsamda müşterilere 36 ay ve 24 ay azami vade sınırlaması eşliğinde ihtiyaç kredisi veriliyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerine Vakıfbank en fazla 36 aya kadar vadelendirme yapabiliyor. Eğer kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman da uygulanan azami vade süresi 24 aya düşüyor.

120 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama 120 bin tl

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka aylık yüzde 1,91 kredi faizi uyguluyor. 24 ay vadeli 120 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 6.556 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 157.353 TL oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@