Vakıfbank'tan 191 Bin Liraya 2. El Araç Alanlara 100 M2 En Üst Kat 2+1 Daire Bedava!

Vakıfbank satılık araç ve gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Vakıfbank 2. el araba satış ilanları arasında yer alan 2016 model Renault Clio Symbol alana 100 m2 bankadan satılık daire bedava!

Emlak Haberleri 02.11.2021 - 15:09 02.11.2021 - 15:10 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkuller ve icradan satılık ikinci el ucuz arabalar düşük fiyatları ile dikkat çekerken Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yeni ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında hem Vakıfbank satılık gayrimenkuller hem de satılık araba ilanları için fiyat indirimi yapılırken aynı zamanda düşük faizli konut kredisi desteği de sağlandı. 

Vakıfbank satılık ikinci el araba ilanları arasında yer alan 2016 model Renault Clio Symbol araba ile bankadan satılık en üst kat 100 m2 büyüklüğe sahip 2+1 daire için ödenecek olan toplam para 191 bin TL olarak hesaplandı. Yani ikinci el araba alana 100 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 daire bedavaya gelmiş olacak. Söz konusu ilanlar Vakıfbank intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 

VAKIFBANK SATILIK İKİNCİ EL ARABA İLANLARI İLE İCRADAN ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE FIRSAT SUNDU! 

Bankalardan, icradan satılık araç ilanları ile araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere büyük fırsat sunulurken Vakıfbank Kasım ayına özel yeni ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar arasında en düşük fiyat 136 bin liradan başlarken piyasa fiyatının çok daha altına satılık fırsat araç ilanları yer aldı. 

vakıfbank satılık 2. el araç ilanları

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI: 55 BİN LİRAYA 2+1 DAİRE SATIYORLAR! 

Vakıfbank satılık daire ilanları da Kasım ayına özel olarak güncellendi. Yapılan güncelleme sonucunda en düşük fiyatlı 2+1 daire ilanı 55 bin TL olarak sitede yerini aldı. Ordu'nun Çamaş ilçesine bağlı olan Taşoluk Mahallesi'nde yer alan en üst kat daire için 55 bin liralık satış fiyatı belirlenirken Çorum Ortaköy Bahçelievler Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2+1 dairenin satış fiyatı ise sitede 57 bin 200 lira olarak yer aldı. 

vakıfbank satılık ev ilanları-1

191 BİN LİRA ÖDEYEN HEM EV HEM ARABA SAHİBİ OLACAK! 

Yayımlanan ilanlar kapsamında yukarıda yer alan evi ve arabayı alan kişiler sadece 191 bin lira öderken ikinci el araba alan bir kişi böylelikle 2+1 evi bedavaya getirmiş olacak. 

VAKIFBANK'TAN NASIL EV VE ARABA ALINIR, BANKADAN SATILIK GAYREMENKULLER İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Bankadan satılık araç ilanları için Vakıfbank internet sitesine ulaşmak için BURAYI, Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları intengo sitesine ulaşmak için BURAYI tıklayabilirsiniz. İlanlara başvuru için en yakın Vakıfbank şubesine talep edilen teminat tutarını yatırarak teklif verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@