Vakıfbank'tan 20 Bin TL Nakiti Olana Kira Öder Gibi 2+1 Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Konut fiyatlarında yaşanan fahiş artışlar nedeniyle bankaların icradan satılık ev, dükkan, arsa satışları devam ediyor. Vakıfbank icradan satılık ev ilanlarını güncelleyerek fırsatı duyurdu.

Vakıfbank'tan 20 Bin TL Nakiti Olana Kira Öder Gibi 2+1 Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Konut fiyatlarında yaşanan artış vatandaşın ev sahibi olma hayallerine ket vurmaya devam ediyor. Bankalar yükselen konut fiyatlarına karşı icradan uygun fiyatlı daire, dükkan ve arsa satışları ile vatandaşın ev sahibi olma hayaline kavuşmasına destek oluyor. Kamu bankalarından olan Vakıfbank da icradan uygun fiyatlı daire satış ilanlarını güncellemeye devam ediyor. Ev almak isteyen vatandaşlara konut kredisi desteği de sunuluyor.

TAKSİTLE EV ALMAK İSTEYENLERE VAKIFBANK'TAN DESTEK

vakıfbank-13

Vakıfbank, konut satışlarında 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor ve kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak isteyenleri ev sahibi yapıyor. Uygun taksit seçenekleri ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara büyük avantaj sunuyor. Ev fiyatlarının her gün biraz daha artması nedeniyle vatandaş ucuz konut almanın yollarını arıyor. TOKİ konutları da bu noktada ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından olan Vakıfbank, icradan satılık apartman daireleri için ilanlarını güncellemeye devam ediyor. Fırsat ilanları kendi evini yapmak isteyenlere arsa sahibi, ev almak isteyenlere de ev sahibi olma imkanı tanıyor. Taşınmazların ilan fiyatlarına bakıldığında piyasadaki konut satış fiyatlarının çok altında olduğu görünüyor.

vakıfbank icradan satılık

45 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK EVLER

Vakıfbank'ın icradan satılık daireleri, 10 yıl yani 120 ay vade ile ve düşük faizli kredi imkanları ile alıcı ile buluşturuyor. Yükselen fiyatlardan bağımsız olarak uygun fiyatlar ile ev sahibi yapıyor. Bankanın resmi sitesi üzerinde yayınlanan satılık konut ilanları için fiyatlar 45 bin TL'den başlıyor.

Bingöl'de bulunan 2+1 daire için satış fiyatı 76 bin TL olarak belirlendi. Mardin'de 71 bin TL'ye satılık daire ilanları yer alıyor. Ev almak isteyenlere %1,29 faiz oranı ile konut kredisi imkanı da sunuluyor. 12 bin TL peşinat ödeyenler kalanını uygun taksitler ile ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

vakıfbank bitlis icradan satılık daire

Vakıfbank tarafından yayınlanan satılık gayrimenkul ilanları arasında müstakil ev, satılık köy evleri de yer alıyor. Sitede yayınlanan ilanları tek tek inceleyerek ev ya da arsa ilanlarına online olarak teklif verebilirsiniz. Teklif verme işlemleri aynı zamanda banka şubelerinden de yapılabiliyor.