Vakıfbank'tan 2022'de Kendi Evini Alacaklara Konut Kredisi Desteği! Kimsenin Vermediğini Veriyor

Vakıfbank sunduğu Sarıpanjur 2022 Konut Kredisi Kampanyaları ile ev almak isteyenlere En Ucuz Konut Kredisi olanaklarını sunuyor. Asgari ücretli, memur ve emekliler için 120 ay vadeli konut kredisi...

Finans 07.01.2022 - 08:59 07.01.2022 - 09:02 Mustafa Karagöz

Devlet bankalarının konut kredisi paketleri son dönemlerde yeniden gündemde. Özel bankaların kredi faiz oranlarını çok hızlı bir şekilde yüzde 1.75 bandının üzerine taşımasının ardından müşteriler, devlet bankalarının kredi olanaklarını ve ek konut kredisi kampanyalarını sorgulamaya başladılar. Devlet bankalarından kredi kullanacaklar için sunulan yeni dönem imkanlarını tek tek sizlerle paylaşıyoruz. 

VAKIFBANK 2022 SARIPANJUR KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI

Vakıfbank ile kendi evini almak isteyenlere sıfır konut kredisi, ikinci el konut kredisi, yeşil ev konut kredisi, banka gayrimenkullerine özel konut kredisi ve anlaşmalı konut projeleri için konut kredisi paketleri sunuluyor. Her bir paket ev alacaklar için çok farkı olanaklar sunarken müşteriler kendilerine en uygun kredi olanaklarını değerlendirebilirler. 

VAKIFBANK SIFIR KONUT KREDİSİ 

Vakıfbank'ın en düşük faizle sunduğu konut kredisi paketi sıfır konutlar için olacak. Müşteriler yeni binadan sıfır konut almak istediklerinde birçok bankaya göre çok daha uygun maliyetle kredi kullanmış olacaklar. Banka sıfır konut alımlarına aylık yüzde 1.20 faiz oranıyla kredi sağladığını duyurdu. Vade süreci 120 ya ve yüzde 90 kredi limiti sunuluyor. 

VAKIFBANK SARIPANJUR 2022 (2)

İKİNCİ EL EV ALACAKLAR

Vakıfbank'ın ikinci el ev almak isteyenler için de sunduğu özel bir kredi paketi bulunuyor. Banka ikinci el ev almak isteyen müşterilerine sıfır konut alımlarında uygulanan tüm ödeme seçeneklerini sağlıyor. Tek fark ise kredi faiz oranı. Vakıfbank ikinci el ev alacaklar için yüzde 1.29 aylık faiz oranı uyguluyor. 

ENERJİ KİMLİK BELGESİNE GÖRE KONUT KREDİSİ

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi paketi ile müşterilerine doğa dostu ev almayı telvik ediyor. Enerji Kimlik Belgesi sınıfı olan dairelerden almak isteyen müşterilere aylık yüzde 1.25 faizle kredi verileceği duyuruldu. Müşteriler bu krediyi yüzde 90 aylık faiz ve 120 ay vade ile kullanabilecekler. 

VAKIFBANK SARIPANJUR 2022 (1)

BANKA KONUTLARI İÇİN KONUT KREDİSİ

Vakıfbank kendisine ait olan dairelerin satışına da çok özel bir kredi sağlıyor. Banka ev alacak olan müşterilerinin kendi konutlarını tercih etmeleri durumunda yüzde 1.29 ve yüzed 1.34 aylık faiz ile uzun vadeli ve yüksek limitli kredi veriyor. 

VAKIFBANK SARIPANJUR 2022 (1)-1

ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ

Vakıfbank bazı şehirlerde bazı firmalar ile anlaşarak, o firmaların dairelerinden alanlara çok özel olanaklar ile kredi veriyor. Bu kredi türünde maliyet proje ve kişiye göre değişiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@