Vakıfbank'tan 3 Ay Ödemesiz 100 Bin Liraya Kadar Pandemi İhtiyaç Kredisi!

İhtiyaç kredisini Vakıfbank'tan çekenler kazanıyor. Vakıfbank taksit 3 ay ertelemeli 100 bin liraya kadar kredi veriyor. Üstelik Vakıfbank ihtiyaç kredisi en düşük faiz oranıyla 36 ay vadeli sunuluyor

Vakıfbank'tan 3 Ay Ödemesiz 100 Bin Liraya Kadar Pandemi İhtiyaç Kredisi!

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, vatandaşların ekonomik sorunlarına çözüm olabilmek adına çeşitli kampanyalarla kredi sağlıyor. Banka, ihtiyaç kredilerinde 100 bin liraya kadar destek sağlarken aynı zamanda bu krediyi 3 ay ödemesiz geçirme imkanı da veriyor. Bankanın belirlediği şartlara uyan kişiler, Vakıfbank'tan 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredilerini düşük faizle kullanabilecekler.

VAKIFBANK 3 AY ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank vatandaşların tüm ihtiyaçları için 36 aya varan vadeler, düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor.

İhtiyaç kredisini Vakıfbank'tan kullanan vatandaşlar aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödeme planlarıyla kolayca geri ödeyebiliyor.

Banka, ihtiyaç kredilerinde 3 bin liradan 125 bin liraya kadar olan tutarlarda kredi faiz oranını yüzde 1,55 olarak belirledi. 3 bin lira ila 50 bin lira arası kredilerde 3-36 ay vade, 50 bin 1 lira ila 125 bin lira arası kredilerde ise 3-34 ay vade imkanı sunuyor.

vakıfbank-7

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİNE KİMLER BAŞVURABİLİR?

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredilerine başvuru yapacak olan kişi eğer sigortalı bir işte çalışıyor ise en az 6 aydır aynı işyerinden sigortasının yatıyor olması gerekmektedir. Müşteri emekliyse maaşını Vakıfbank'tan alıyor olması halinde maaşının 22 katına kadar kredi kullanabilecek.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın Vakıfbank şubesine kimlik ve gelir belgesi ile giderek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kredi başvuruları aynı zamanda Vakıfbank'ın internet sitesi üzerinden ve SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. SMS ile başvuru yapabilmek için aralarında boşluk bırakarak KREDI, T.C Kimlik No, Doğum Tarihi (GG.AA.YY), Aylık gelirinizi yazarak 5724'e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.