Vakıfbank'tan 3'lü Paket! Bu Faiz Oranları Kimsede Yok Ev Araba Alışveriş Nakit Krediler

Vakıfbank kredi kampanyaları ile diğer bankaların önüne geçti. Bankanın her türlü ihtiyaç için sağladığı kredi olanakları hem düşük faiz hemde müşterilerin taleplerine göre hazırlanmış özellikler var.

Vakıfbank'tan 3'lü Paket! Bu Faiz Oranları Kimsede Yok Ev Araba Alışveriş Nakit Krediler

Vakıfbank müşterilerinin çok sayıda alanda ihtiyaç duyabileceği nakit desteğini kampanyalı kredi paketleri ile sağlıyor.

Ağustos ayı sonu itibariyle sağlanacak olan kredi desteği ile ev alacak olan müşterilere, araba alacak müşterilerine ve nakit ihtiyacı olan müşterilerine çeşitli kredi olanakları sağlanacak. İşte o kredi paketleri.

VAKIFBANK'TAN EV ALACAKLARA ÖZEL KREDİ

Vakıfbank'ın Yeşil Ev Kredisi müşterilere bu dönemde bulunmaz bir fırsat sunuyor. Yüzde 1.37'den başlayan faiz oranlarının yanında Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.25 ile kredi verebileceğini ilan etti. İlan edilen faiz oranından yararlanmak için ise müşterilerin alacakları evin enerji sınıfı önemli olacak.

Banka kredi kampanyasının kullanım şartlarına ve sunulacak faiz oranlarına dair resmi sitesinden yaptığı açıklamasında tüm ayrıntıları açıkladı.

Tamamlanmış veya yapımı süren A ve B sınıfı enerji verimli konutlar kampanyadan yararlanacaktır. Enerji performansına göre A sınıfı konutlar için Vakıfbank yüzde 1.25 faiz oranıyla, , B sınıfı konutlar için ise yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi sağlayacak. Banka müşterilerine ayrıca A sınıfı enerji grubunda olan konutlar için yüzde 10 peşinat yüzde 90 kredi limiti sağlandığını açıkladı. B sınıfı konutlar için yüzde 85 limitli kredi sağlanır.

yeşil ev konut kreidisi 1.25

YÜZDE 0 FAİZLİ N11 ALIŞVERİŞ KREDİSİ

Vakıfbank n11 adlı internet sitesinden yapılacak online alışverişler için özel bir kredi sağladığını duyurdu. Müşteriler alışveriş sonrasında ödeme anında online kredi başvurusunda bulunacaklar. Başvurular anında değerlendirilecek ve onay verilebilecek. Onay alan başvurular 3.000 TL'ye kadar kredi kullanıp 3 ay vadeli ödeyebilecekler. Alışveriş anında kullanılabilecek kredi bankanın ilgi gören kampanyalarından.

n11 kredisi

İKİNCİ EL ARABA ALACAKLARA AYRICALIKLI FAİZ ORANLARI

İkinci el araç alacaklar için Vakıfbank kredi paketini yeniledi. Müşterilere ayrıcalıklı faiz oranları sunduğunu ilan eden Vakıfbank'ın oluşturduğu maliyet tablosu çok sayıda bankanın önünde yer alıyor.

Daha düşük faizli kredi olanağı sağlayan Vakıfbank müşterilerin ne kadar kredi kullabileceğine ilişkin de uygulanan mevzuatı açıkladı.

"Kasko değeri 120.000 TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 120.000 TL'ye kadar olan kısmı için %70, 120.001 TL - 300.000 TL (dahil) arası %50, 300.001 TL - 750.000 TL (dahil) arası %30, 750.000 TL - 1.500.000 TL (dahil) arası otomobillerde ise %20’sine kadar kredi kullandırılabilir."

48 ay ve 36 ay vade olanaklarından yararlanarak taşıt kredisi kullanacak olan müşteriler için Vakıfbank araç rehni ipoteği kabul ediyor. Ancak bazı özel durumlarda ek teminat talep edilebileceği de ifade ediliyor.

SONRAKİ HABER