Vakıfbank'tan 48 Bİn TL'ye Satılık 2+0 Stüdyo Daire

Vakıfbank Osmaniye'de yer alna ve 38 metrekare büyüklüğünde 2+0 şeklinde olan stüdyo daireyi 48.000 TL'ye satacak. Başvurular e-İhale ile internetten yapılabilir.

Emlak Haberleri 09.12.2021 - 17:03 09.12.2021 - 17:03 Mustafa Karagöz

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanlarına bakıldığında çok farklı özelliklerde konut satışları yapacağı görülüyor. Müstakil ev, bahçeli ev, teraslı daire, stüdyo evler, 1+1, 2+1, 3+1 daireler listede yer alıyor. Bu evlere dair güncel ilanları ise emlak365.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bu bağlamda son ilanlardan olan stüdyo daire satış ilanını da sizlerle paylaşıyoruz. 

VAKIFBANK'TAN AYNI BÖLGEDE 3 AYRI DAİRE SATIŞI

Vakıfbank tarafından ilan edilen konut satış duyurusunda, satışı yapılacak olan konutların aynı bölge hatta aynı muhitte yer aldıkları bildirildi. Satışlar için bilgi veren Vakıfbank, konutların stüdyo daire niteliğinde 1+1 yada 2+0 olarak tanımlanabileceğini bildirdi. 

1. Konut Satışı

Yayımlanan ilk duyuru Osmaniye Merkez Fakıbaba Mahallesinde yer alan konut için oldu. Banka bu bölgede bulunan konutu 48.000 TL'ye satacak. Apartman dairesi niteliğinde olan konut 34 m2 büyüklüğünde. Konut binanın alt katında bulunuyor. 

2. Konut Satışı

Aynı bölgede yer alan bir diğer konut satış ilanı ise 52.000 TL ile duyuruldu. Yine Osmaniye Merkez Fakıbaba Mahallesinde yer alan apartman dairesinin büyüklüğü 25 m2 olarak duyuruldu. Konut zemin katta yer alıyor. 

3. Konut Satışı

Üçüncü konut satışı da 52.000 TL ilk teklif fiyatıyla ihaleye çıkarıldı. Bu konut giriş katta yer alırken metrekare olarak büyüklüğü 25 m2 olarak bildirildi. Konut diğer iki konutta olduğu gibi Osmaniye Merkez Fakıbaba Mahallesinde bulunuyor. 

vakıfbank osmaniye konut satışı

KONUT SATIŞLARI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Söz konusu konut satışları için ihale başvuruları başladı. İhale başvuru işlemlerini tamamlamak isteyenler bankanın web sitesinden elektronik başvuru yada banka şubelerinden şahsen başvuru yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@