Vakıfbank'tan 90 m2 Büyüklükte 2 Oda 1 Salon Boş Daire Aldım Diyene 102.000 Lira

Vakıfbank kendisine ait olan ve Kocaeli'nde yer alan bir daireyi 102.000 TL'den satışa çıkardı. Boş olan kullanılmayan daire 90 m2 büyüklükte ve 2+1 şeklinde.

Emlak Haberleri 25.01.2022 - 11:23 25.01.2022 - 11:23 Mustafa Karagöz

Vakıfbank kendisine ait olan daireleri satışa devam ediyor. Bu kapsamda Kocaeli'nde konut satış ilanına çıkan banka natamam durumda olan bir 2+1 daireyi 102 bin TL'den satacağını duyurdu. Konum olarak üniversite ve organize sanayi bölgesine yakın olan daire için yayımlanan duyuruda konutun tüm özellikleri ilan edildi. İşte Vakıfbank'tan ev alacaklar için ilan edilen o detaylar;

VAKIFBANK'TAN KONUT SATIŞI

Vakıfbank yayımladığı duyurusunda dairenin Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde olduğunu duyurdu. Apartman dairesi olan konut 90 m2 büyüklükte. Konutun özellikleri hakkında kapsamlı bir açıklamada bulunan Vakıfbank evin iç yapısı hakkında şu bilgileri verdi. "Taşınmaz 8 nolu bağımsız bölüm B Bloğun 1. katında bina girişine göre sol ön kısımda yer alan 2+1 meskendir. Taşınmaz projesinde ve mahalinde 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 90 m2 brüt kullanım alanına sahiptir." Dairenin henüz tamamlandığını ilan eden banka binanın yüzde 65 oranında tamamlandığını bildirdi. 

Konut Özellikleri

vakıfbank daire satışı 25 ocak2

KONUTUN SATIŞ RAKAMI

Konut için belirlenen ilk fiyat 102 bin TL. Ancak konutu almadan yada teklif vermeden önce banka ile iletişime geçilmesinde fayda var. Zira konut tamamlanmamış durumda. Konutun inşa sürecine ilişkin bilgi alındıktan sonra teklif verilebilir. Tüm bu hususları göz önünde bulundururarak Kocaeli'nde ev alacaklar için fiyat 102 bin TL olacak açıklandı. 

vakıfbank daire satışı 25 ocak

DAİRE ALMAK İSTEYENLER NE YAPACAKLAR?

Vakıfbank'tan konut almak için başvuruda bulunacak olanlar öncelikle konuta ilişkin tüm ayrıntıları tüm detayları ile inceleyecekler. Ardından konut için teklif sunacaklar. Bu işlemleri müşteriler için internet bankacılığı, müşteri olmayanlar için şubelerden tamamlanabilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@