Vakıfbank'tan Akaryakıt Harcamalarınıza Destek! Tüm Akaryakıt Firmalarında Geçerli

Bankaların akaryakıt ve otogaz harcamalarına özel düzenledikleri kampanyalar peşi sıra gelirken bu noktada bir destek de Vakıfbank’tan geldi. Üstelik tüm akaryakıt firmalarında bu kampanya geçerli.

Finans 24.11.2021 - 10:12 24.11.2021 - 10:12 Serhat Karaman

Bankaların akaryakıt ve otogaz harcamalarına özel düzenledikleri kampanyalar peşi sıra gelirken bu noktada bir destek de Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank, diğer bankaların aksine tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli bir kampanya düzenledi.

Birçok banka, otogaz ve akaryakıt sektörü için kampanyalar düzenliyor. Özellikle fiyatların artmasıyla beraber bankaların bu sektöre olan ilgisi daha da arttı. Bankalar, farklı akaryakıt firmaları ile anlaşmalar yaparak müşterilerine kredi kartı puanı ya da indirim fırsatı sunuyor. Vakıfbank, işi bir adım daha öteye götürerek tüm akaryakıt firmalarında geçerli olacak bir kampanya düzenledi. Vakıfbank kart sahipleri, diledikleri akaryakıt firmasından yapacakları harcama ile bu kampanyadan yararlanabilecek.

200 TL ve Üzeri Akaryakıt/Otogaz Harcamalarında Geçerli

Kampanya, en az 3 adet 200 TL ya da üzeri akaryakıt/otogaz alımlarında geçerli. Bu harcamaların farklı günlerde ve tek seferde en az 200 TL olacak şekilde yapılması şart. Aynı gün içerisinde birden fazla ödeme yapmanız halinde sadece ilk harcamanız kampanya kapsamında sayılacaktır. Diğer harcamaların en az 1 gün sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Siz de dilediğiniz bir akaryakıt istasyonundan farklı günlerde en az 3 adet 200 TL ve üzeri ödeme yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank'tan Akaryakıt Harcamalarınıza Destek

Vakıfbank’ın akaryakıt ve otogaz alımlarına yönelik bu kampanyasında gerekli şartları sağlamanız halinde 30 TL Worldpuan kazanma şansı yakalayacaksınız. Puanlarınız en geç 7 Aralık 2021 tarihine kadar kartınıza yüklenecek. Kartınıza yüklenen puanları 21 Aralık tarihine kadar kullanmanız şart. Tercih Kart kullanıcısıysanız kampanyadan 4.99 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz. Kampanya katılımları, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden Cepte Kazan özelliğinin kullanımıyla sağlanmakta. Tercih Kart dışındaki kartlar için herhangi bir katılım bedeli ödenmiyor. Bankomat kartlar ile ticari kartlar kampanya kapsamında tutulmazken ek kartlar ile yapılan harcamalardan da Worldpuan kazanılabiliyor.

Kampanyaya katılmak için Vakıfbank mobili kullanmanızın akabinde kaydınız oluşturulacak ve harcamalarınız gerekli şartların sağlanması ile birlikte kampanya kapsamında değerlendirilecek. 200 TL ve üzeri harcama adedi 3’ü geçtiğinde ödül almaya hak kazanacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@