Vakıfbank'tan Bayramlık Kampanya! 230 Bin Liraya 2 Katlı Bahçeli Müstakil Ev Alana, Renault Araba Yanında Bedava

Vakıfbank resmi sitesi üzerinden duyurdu! Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller ve hacizli araçlar için kaçmaz kampanya başladı. Ev alana araba bedavaya geliyor! Bankadan satılık bahçeli müstakil ev!

Emlak Haberleri 02.05.2022 - 13:10 02.05.2022 - 13:11 Gülcan Özer

Bankadan satılık bahçeli müstakil ev ilanları arayan kişilere Vakıfbank bayram tadında kampanya başlattı. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan gayrimenkuller için piyasa fiyatının yarısının bile altında kalan ekonomik seçeneklerle satışlar yaparken bankadan satılık icralık araçlar için de kelepir fiyatlar sunuldu. 

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için aynı zamanda en uygun faizli konut kredisi desteği de sağlıyor. Böylelikle satın almak istediği için nakit para birikimi olmayan kişiler Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi paketi kapsamında aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile 120 ay vadeli kredi çekerek taksitle ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL KÖY EVİ! 

Bankadan satılık gayrimenkuller için fırsat ilanları arayan kişilere aradıkları fırsatı Vakıfbank sundu. Vakıfbank konut kredisi desteği ile satışa sunduğu evleri piyasa fiyatının yarısının bile altına kelepir fiyatlarla satarken vatandaşlara büyük fırsat sunuyor. Bu kapsamda satışa sunulan bahçeli evler ise adeta kapış kapış kapışılıyor. Bahçeli müstakil köy evi ilanları büyük ilgi görüyor. 

vakıfbank ev ilanları

91 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan bahçeli müstakil evler büyük ilgi görüyor. Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yer alan 245 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil ev ve arsası 141 bin liradan teklif bekliyor. 

vakıfbank bahçeli müstakil evi

VAKIFBANK'TAN EV ALANA ARABA BEDAVA! BANKADAN SATILIK EV, İCRADAN SATILIK ARAÇ, 2. EL ARABA NASIL ALINIR?

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank mülkiyeti kendisine geçen evleri ucuz fiyatlarla satışa sunarken Afyon'da yer alan 342 m2 büyüklüğe sahip 2 katlı bahçeli müstakil ev sadece 180 bin liralık fiyatla alıcısını bekliyor. 

ikinci el araç ilanlar ı

Vakıfbank satılık ikinci el araç ilanları kapsamında satışa sunulan Renault markalı 2000 model araç için ise satış fiyatı 50 bin TL olarak belirlenirken böylelikle 230 bin TL ödeme yaparak ev alan kişilere araba bedavaya gelmiş oluyor. Sadece 230 bin TL ödeyerek bankadan hem ev sahibi hem de araç sahibi olunuyor. 

Üstelik bankadan satılık daireler, müstakil ev ilanları için Vakıfbank banka gayrimenkulü paketinde kredi desteği de sağlıyor. Böylelikle taksitle ev sahibi olunabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@