Vakıfbank'tan Cepleri Dolduracak Kredi Kampanyası! Günlük 3 TL Taksitle 3000 TL Destek Kredisi

Vakıfbank düşük tutarlı acil nakit para ihtiyacı olan müşterilerine yönelik destek kredisi kampanyası başlattı. 3 bin lira destek başvurusu detayları!

Vakıfbank'tan Cepleri Dolduracak Kredi Kampanyası! Günlük 3 TL Taksitle 3000 TL Destek Kredisi

Kredi çekmeyi düşünen kişiler bankaların kredi kampanyaları duyurularını yakından takip ederken süreçte bir kredi kampanyası da Vakıfbank tarafından duyuruldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 bin liradan 125 bin liraya kadar kredi kullanma fırsatı sunuldu.

Düzenlen kampanya kapsamında düşük tutarlı olması nedeni ile çok daha kolay kredi onayı verilen 3 bin lira kredi paketinde aylık ödeme tutarı da 36 ay vadeli kredi paketinde oldukça düşük seviyelerde kaldı. Bu da aylık bütçenizi zorlamadan düşük tutarlı acil para ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURULARI BAŞLADI!

Düzenlenen kampanya kapsamında 3 ay ertelemeli kredi kullanma seçeneği de sunulurken para ihtiyacı duyan kişilere de büyük kolaylık sağlanmış oldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 olarak uygulanırken azami kredi vadesi ise 36 ay ile sınırlandırıldı.

Hatırlanacağı üzere Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma politikası kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından alınan kararla ihtiyaç kredisi vade sınırı 60 aydan 36 aya çekilmişti. Bu nedenle banakadan kredi çekmek isteyen kişilere artık en fazla 36 ay adeli kredi desteği sağlanabilecek.

3-bin-tl-kredi-hesaplama

36 AY VADELİ 3 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKENLER AYLIK 116 TL TAKSİTLE KREDİ!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanyada ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 olarak ilan edilirken 36 ay vadeli 3 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 116,97 TL olarak gerçekleşecek. Kredinin günlük ödemesi ise 3,87 TL olarak gerçekleşecek.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Vakıfbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına da olanak sağlarken SMS ihtiyaç kredisi başurusu için her birinin arasında bir boşluk olacak şekilde KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Bunun yanı sıra tüm Vakıfbank şubeleri, Vakıfbank mobil şube ve internet şubesi üzerinden de kredi başvuru formu doldurma imkanı bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu onayı alan kişilere aynı gün kredi kullandırımı gerçekleştirilmekte olup talep edilen kredi tutarı banka hesabına yatırılmaktadır.

SONRAKİ HABER