Vakıfbank'tan Düşük Fiyatlı İcralık Araç Satışı! Araba Alacaklara Müjde Gibi Haber!

Vakıfbank, araç almak isteyenler için oluşturduğu icralık araç satış platformunu her geçen gün yeni araçlarla zenginleştiriyor.

Vakıfbank'tan Düşük Fiyatlı İcralık Araç Satışı! Araba Alacaklara Müjde Gibi Haber!

Araba alma düşüncesinde olanlar, piyasa fiyatlarının daha altında tutarlarla bu hayallerini gerçekleştirme şansı buluyor. Siz de aracınızı yenilemek ya da ilk kez araç sahibi olmak istiyorsanız sunacağımız platforma göz atmadan son kararınızı vermeyin.

Vakıfbank’a taşıt kredisi borcu olup ödemelerini yapmayan kişilerin araçlarına, kredi başvurusu esnasında imzalanan sözleşme gereği el koyulmakta. Benzer şekilde farklı bir kredi için aracını teminata verenler de söz konusu kredi için geçerli şartları sağlamamaları halinde araç üzerindeki rehin dolayısıyla teminatlarını kaybetmiş oluyor. Vakıfbank, bu tip araçları ihale ile satışa çıkarıyor. Satıştaki araçlar için en iyi teklifi veren kişiler, bu araçları almaya hak kazanıyor.

Vakıfbank Araç Satış İhalesine Nasıl Katılabilirim?

Vakıfbank araç satış ihalesine nasıl katılabilirim? Diye merak edenler için kapsamlı bir anlatım hazırladık. İlk olarak sisteme giriş yapıp araçlara teklif verebilmek için şifreye ihtiyacınız var. Şifre almak için en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ve araç ihalesine katılmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Kimliğinizi banka görevlisine ibraz ettikten sonra sizden ihale sözleşmesini imzalamanız ve araç bedeli için %5 peşinat yatırmanız istenecektir. İhale sözleşmesini imzalayıp teminat ödemesine ait dekontu bankaya tebliğ ettikten sonra tarafınıza sistemde kullanacağınız şifre iletilecektir.

Vakıfbank'tan Düşük Fiyatlı İcralık Araç Satışı! Araba Alacaklara Müjde Gibi Haber! - Resim 1

Şifre ile beraber birazdan linkini paylaşacağımız satış platformuna giriş yapabilir ve teminat bedelini yatırdığınız araç için teklifte bulunabilirsiniz. Teklif süresince başka kullanıcılar da ihaleye katılım sağlayabilir. İhale süresi sonunda en yüksek teklifi sunan kişi ya da şirket, aracı almaya hak kazanır. Araç için yatırılan teminat bedeli, ihale için teklif verilmemesi ya da verilen teklifin satın alım için yeterli olmaması halinde teklif sahibine iade edilir.

İhaleyi kazanan kişiler, banka yetkilisi ile beraber noterde işlem yaparak aracı satın alabilirler. Satın alma işlemi öncesinde araç üzerindeki tüm şerh ve rehinler kaldırılır ve kullanıcıya araç üzerinde bir hak engelleyici unsur olmadan teslim edilir. Piyasa fiyatına göre daha düşük bedeller ödeyerek Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan araçları satın alabilirsiniz. Vakıfbank araç satış platformuna ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

SONRAKİ HABER