Vakıfbank'tan Emeklilere Uygun Faiz Oranlı Kredi Çağrısı! Hesabı Farklı Bankadaki Emekliler de Vakıfbank'a Akın Ediyor!

Vakıfbank kredi paketleriyle vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Banka, en uygun faizli krediyi müşterilerine sundu.

Finans 23.02.2022 - 14:27 23.02.2022 - 14:27 Büşra Uluşen

Vakıfbank, emeklilere özel yeni kredi kampanyasını duyurdu. Uygun faiz oranı ile piyasanın en revaçtaki bankası konumuna gelen Vakıfbank, bu yolla kredi hacmini ve müşteri sayısını ciddi oranda artıracağa benziyor. Başka bankalara kredi borcu olanlar da bu çağrı ile beraber kredilerini Vakıfbank’a taşımak için adeta şubelere akın ediyor.

Vakıfbank, %1,55 kredi faiz oranı ile ihtiyaç kredileri arasında en dikkat çekici tekliflerden birine sahip. Piyasa araştırması yapan birçok kişi, kredi konusunda tercihini Vakıfbank’tan yana kullanıyor. Bankanın kredi tahsis şartlarının daha yumuşak olması, kredi işlemlerinin sadece dakikalar içerisinde tamamlanması da en az uygun kredi faiz oranı kadar etkileyici konumda.

Günde 49 TL Taksitle 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor

Günlük ve aylık bazda hesaplama yapıldığında Vakıfbank’ın diğer bankalar karşısındaki üstünlüğü bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Vakıfbank’tan 3 yıl vadeli 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan emekliler, günde sadece 49 TL civarı bir ödeme yapmak durumunda kalıyor. 40.000 TL tutarındaki tüketici kredisinin aylık maliyeti emekliler için 1.534,25 TL olarak hesaplanırken 3 yıllık vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 55.234 TL'yi buluyor.

Vakıfbank'tan-Emeklilere-Uygun-Faiz-Oranlı-Kredi-Çağrısı!-Hesabı-Farklı-Bankadaki-Emekliler-de-Vakıfbank'a-Akın-Ediyor!-1

Emekliler, ihtiyaç tutarına göre farklı miktarda kredi çekme şansına da sahip. Emekliler için bireysel kredi alt limiti 3.000 TL olarak belirlenmiş durumda. 50.000 TL’ye kadar olan talepler 3 yıla kadar uzatılabilirken daha yüksek talepler en fazla 2 yıl olacak şekilde taksitlendirilebilmekte. Başka bankada kredisi bulunan emekliler, karşı bankadan kredi kapama tutarını gösteren bir belge ile beraber Vakıfbank’a başvuru yapabiliyorlar.

Kredi tutarı, kapama tutarına eşit olacaksa kredinin tamamı karşı bankadaki hesaba gönderiliyor ve kredi, bu şekilde Vakıfbank’a taşınmış oluyor. Dileyen emekliler, kredi kapama tutarının üzerinde talepte bulunabiliyorlar. Bu durumda kredinin bir kısmı karşı bankaya gönderilirken kalan tutar ise başvuru sahibinin Vakıfbank nezdinde açılan cari hesabına aktarılıyor.

Başvuru için Vakıfbank mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından yararlanmak mümkün. Ayrıca şube ve ATM üzerinden de başvuru yapılabilmekte. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler ise KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra önce T.C kimlik numaralarını daha sonra bir boşluk daha bıraktıktan sonra doğum tarihlerini gün, ay ve yıl şeklinde yazarak aylık gelirlerini de eklemek sureti ile 5724'e SMS gönderebiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@