Vakıfbank'tan Emlak Piyasasında Deprem Yaratacak Fiyatlar! 110 Bin TL, 129 Bin TL, 165 Bin TL'ye Kelepir Konutlar!

Konut satın almak isteyenlere Vakıfbank'ın sunduğu bazı fırsatlar sona eriyor. Vakıfbank hangi şehirlerde, hangi konutları uygun fiyatla satıyor? Vakıfbank'ın kelepir konut fırsatları nelerdir?

Emlak Haberleri 05.05.2022 - 21:05 05.05.2022 - 21:05 Engin Uzunoğlu

Konut fiyatlarında meydana gelen yükselişlerin katlanılmaz boyuta ulaşması ve bunun devam edecek olması nedeniyle ev sahibi olmak isteyenler harekete geçtiler. Uygun fiyatlı bir ev satın alıp gelecek zamlardan etkilenmek istemeyenler ucuz konutlara yöneldiler. Vakıfbank da ucuz konut satışı yaparak vatandaşlara çok önemli bir gayrimenkul yatırımı fırsatı veriyor. Peki Vakıfbank'ın kelepir konutları nelerdir? Hangi şehirlerde Vakıfbank fırsat konutları satıyor?

VAKIFBANK NEDEN UYGUN FİYATA KONUT SATIYOR

Vakıfbank mülkiyeti kendişsine ait olan ikinci el bazı konutları uygun fiyatla satışa çıkardı. Bu konutlar Vakıfbank'ın mülkiyetine sorunlu kredilerden dolayı geçti. Müşterinin krediye karşılık ipotek gösterdiği bu konutlar kredi borcunun ödenmemesi nedeniyle Vakıfbank'ın oldu. Ancak konutlar Vakıfbank'a hem yük hem de kredi zararı oluyor. Bundan kurtulmak isteyen Vakıfbank da bu konutları uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor.

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan düşük fiyatlı konutlar için talep edilen fiyatları emlak piyasasında bulmanın imkanı yok. Ayrıca banka bu konutları satın almak isteyen müşterilere düşük faizli konut kredisi imkanı da sağlıyor. 

VAKIFBANK'TAN KELEPİR KONUT LİSTESİ!

Vakıfbank'ın yayınladığı gayrimenkul satış ilanına göre Ardahan'ın Göle ilçesinde 104 metrekarelik konut 220 Bin TL'ye, İstanbul Arnavutköy'de 2+1 dubleks daire 400 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

vakıfbank satılık konutlar 1-2

Vakıfbank'ın yayınladığı ilana göre Erzurum Palandöken'de 135 metrekare konut 218 Bin TL'ye, Gaziantep Islahiye'de 106 metrekare konut 165 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

Vakıfbank İzmir'in Ödemiş ilçesinde de 122 metrekarelik apartman dairesini satışa çıkardığını ve 490 Bin TL fiyat belirlendiğini açıkladı. Banka ayrıca Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 185 metrekare büyüklüğündeki konutu da 394 Bin TL'ye satacağını kamuoyuna duyurdu.

vakıfbank satılık konutlar 2-2

Vakıfbank Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde 132 metrekare konut için 129 Bin TL fiyat istiyor. Ayrıca Sinop Erfelek'te 175 metrekare konut için de 339 Bin TL fiyat belirlendi.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde 124 metrekare apartman dairesi Vakıfbank tarafından 250 Bin TL fiyat belirlenerek satışa çıkarıldı. Vakıfbank ayrıca Tokat Merkez'de 127 metrekarelik konutu 445 Bin TL'ye satacağını açıkladı.

vakıfbank satılık konutlar 3

Vakıfbank Erzurum'un Aziziye ilçesinde 132 metrekare konut ,çin 460 Bin TL fiyat duyurdu. Ayrıca banka Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 100 metrekare konut için 110 Bin TL fiyat belirledi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@