Vakıfbank'tan İhtiyaçlara Anında Nakit Çözüm! Piyasanın En İyi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Vakıfbank'ta!

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları merak ediliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanımında müşteriler hangi avantajları elde ediyorlar?

Finans 05.01.2022 - 00:19 05.01.2022 - 00:19 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi faiz oranlarının el yaktığı şu günlerde sektörün öncüsü olan bir banka var, Vakıfbank. Kredi faiz oranlarına göz atmak istediğinizde birçok bankanın çok yüksek oranlarla ihtiyaç kredisi hizmeti verdiğini göreceksiniz. Ne var ki acil nakit ihtiyaçlarınız için uygun bankalar da yok değil. Sizler için yaptığımız araştırma neticesinde Vakıfbank’ın diğer bankalarla kıyaslanmayacak kadar uygun oranlar sunduğunu gözlemledik.

Vakıfbank, %1,55’ten başlayan faiz oranı ile son dönemlerin ihtiyaç kredisi lideri konumunda. Nakit ihtiyacınız olduğunda Vakıfbank’ın cazip kredi oranlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

%1,55’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla Nakit Desteğiniz Vakıfbank’tan

Vakıfbank’ta kredi oranları %1,55’ten başlıyor. 36 ay vade ile 20.000 TL tüketici kredinizi Vakıfbank’tan kullanmanız halinde aylık taksit ödemeniz yalnızca 767 TL olacak. Dilerseniz kredi talebinizi yarı yarıya düşürerek daha az faiz ödeyebileceğiniz bir kredi seçeneğini kullanabilirsiniz. 10.000 TL kredinin 36 aylık vadede taksit tutarı sadece 384 TL. Aynı krediyi 36 ay olarak değil de 24 ay vade ile kullanırsanız aylık ödemeniz 520 TL’ye geliyor. Kredi vadesini düşürdüğünüzde taksit ödemeniz artış gösterse de toplam geri ödeme tutarını düşürmüş oluyorsunuz.

Kredi başvurularınızı Vakıfbank şubelerinden kolayca yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için şubeye gidecek vaktiniz yoksa Vakıfbank resmi web sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer daha önce açtırdığınız bir Vakıfbank hesabınız bulunuyorsa internet bankacılığından ya da mobil uygulamadan kredi talebinizi Vakıfbank’a iletebilirsiniz. Bu durumda krediniz onaylandıktan sonra paranız anında hesabınıza geçer. Size de nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılama fırsatı doğar.

Vakıfbank hesabı olmayan bireyler, Vakıfbank mobil uygulamasını indirip sadece dakikalar içerisinde hesap açtırabilirler. Hesap açtırdıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile hemen mobil uygulamaya giriş yapabilir ve kredi talebinizi bu şekilde de iletebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra paranız yine hesaba geçer. Tercih edilen vadeye ya da kredi notunuza göre kredi oranlarında ufak çaplı da olsa bir değişim söz konusu olabilir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse size sunulacak kredi oranı da o derece cazip olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@