Vakıfbank'tan İstanbul'da Satılık Dubleks Daireler! 118 Bin TL'ye, 233 Bin TL'ye, 280 Bin TL'ye Kelepir Evler

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan uygun fiyatlı evlere büyük bir ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Peki Vakıfbank şu anda İstanbul'da hangi ilçelerde kaç TL'ye ev satışı yapıyor? 

Emlak Haberleri 13.09.2021 - 20:16 13.09.2021 - 20:28 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ev sahibi olmak isteyenler ciddi maliyetleri karşılamak zorunda kalıyorlar. Özellikle son dönemlerde inşaat sektöründe maliyet krizlerinden dolayı konut fiyatları yükseliş kaydetti. Hatta TÜİK tarafından açıklanan son inşaat maliyet endeksi rakamlarına göre gelecek aylarda da konut fiyatlarına yüzde 100 oranında zam yapılması gündeme gelebilecek. Böyle bir piyasa ortamında ise ucuz fiyatlı ev satışları büyük bir alaka görmeye başladı. 

BANKALARDAN UYGUN FİYATLARLA KONUT SATIŞI

Türkiye'de uygun maliyetlerle konut satışları bankalar tarafından da yapılıyor. Hemen hemen her banka tarafından satışa çıkarılan konutlar uygun maliyetlerle vatandaşlara sunuluyor. Bunun nedeni de bankalar ödenmeyen krediler karşılığında mülkiyetlerini devraldıkları konutları nakite çevirip kasalarına koymak zorunda kalıyorlar. Aksi durumda ise kredi zararları katlanarak banka bilançoları  negatif oluyor. Bunun için de bankalar düşük maliyetlerle konut satışı yapıyorlar. 

VAKIFBANK KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank tarafından yapılan son açıklamaya göre Türkiye'nin farklı şehirlerinde uygun fiyatlarla konut satışları başladı. Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan konut satış ilanları ile oldukça büyük avantajlar elde edilebiliyor. Bu konutları satın almak isteyenlerin ilanları takip edip bankaya teklif vermeleri gerekiyor. Bir konut için ne kadar az teklif verilirse o konut o kadar uygun fiyatla satın alınabiliyor.

VAKIFBANK'TAN İSTANBUL'DA SATILIK KONUTLAR

Vakıfbank'ın yayınladığı konut satış ilanlarına göre İstanbul'da maliyeti düşük bir şekilde konut satışları yapılıyor. Her bütçeye uygun bir konut bulunabilen Vakıfbank ilanlarında lüks konutların yanında alt gelir grubuna hitap eden evler de bulunuyor. Emlak365 okurları için Vakıfbank'ın İstanbul konut satış ilanlarını inceledik ve bazı ilanlara haberimizde yer verdik. 

İSTANBUL ESENYURT'TA 119 BİN TL'YE SATILIK KONUTLAR

Vakıfbank tarafından yayınlanan konut satış ilanına göre İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 1+1 48 metrekare büyüklüğünde bir konutun satışa çıkarıldığı duyuruldu. Bu konut satış ilanına göre banka fiyat olarak 119 Bin TL'lik bir maliyet belirledi. Orhan Gazi Mahallesi'nde bulunan konut için şu ana kadar herhangi bir teklifte bulunulmadı. 

vakıfbank istanbul konut satış ilanları-2

İSTANBUL SANCAKTEPE'DE SATILIK 3+1 KONUT 

Vakıfbank'ın satışa çıkardığı konutların birisi de İstanbul Sancaktepe'de bulunuyor. Bu konutun 3+1 büyüklüğünde dubleks daire olduğu bildirilirken bankanın fiyat olarak 233 Bin TL belirlediği bildirildi. Fatih Mahallesi'ndeki dubleks konut için herhangi bir teklifte bulunan olmadı. 

İSTANBUL TUZLA'DA 243 BİN TL'YE SATILIK KONUT 

İstanbul'un Tuzla ilçesinde bulunan bir konut da Vakıfbank tarafından satışa çıkarıldı. Buna göre Aydınlı Mahallesi'nde bulunan 1+1 53 metrekarelik daire 243 Bin TL'Lik fiyatla satışa çıkarıldı. Henüz teklif yapılmayan bu konut makul fiyatla satın alınabilir. 

İSTANBUL KAĞITHANE'DE SATILIK DUBLEKS DAİRE 

İstanbul Kağıthane'de bulunan dubleks bir daire Vakıfbank tarafından satışa çıkarıldı Buna göre Yahyakemal Mahallesi'ndeli konut için Vakıfbank 280 Bin TL'lik fiyat belirledi. Bu konut için de şu ana kadar herhangi bir teklif yapılmadığı bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@