Vakıfbank'tan Kelepir Arsa Ve Konut Satışları Başladı! 106 Bin TL'ye Konut İmarlı Arsa, 109 Bin TL'ye 149 Metrekare Ev!

Vakıfbank mülkiyetinde olan arsalar ve konutlar satışa çıkarıldı. Kelepir fiyatlarla satılacak olan gayrimenkullere dair büyük bir ilgi oldu. Vakıfbank hangi şehirlerde gayrimenkul satışı yapıyor?

Vakıfbank'tan Kelepir Arsa Ve Konut Satışları Başladı! 106 Bin TL'ye Konut İmarlı Arsa, 109 Bin TL'ye 149 Metrekare Ev!

Gayrimenkul yatırımı yapmak oldukça kazanç sağlayan ticari bir faaliyet haline geldi. Vatandaşların bir bölümü tamamen ihtiyaçtan gayrimenkul satın almak isterken bir bölüm vatandaş da birikimlerini gayrimenkul yatırımına dönüştürmek istiyorlar. Her iki gayrimenkul alımında da hareket noktası uygun fiyat oluyor. Yüksek enflasyondan dolayı fiyatların zirve yapmasından dolayı uygun fiyatlı gayrimenkuller için seçenekler oldukça azaldı.

KELEPİR FİYATLARLA GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPMA İMKANI

kriz ortamlarında yatırım yaparken genellikle fırsatlar olduğu şeklinde değerlendirmeler yapılıyor. Bundan dolayı da uygun fiyatla gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin arayışları hız kesmeden devam ediyor. Bankaların yaptıkları gayrimenkul satışları büyük bir fırsat olabiliyor. Yeterince araştırma yapanlar ve doğru zamanda doğru hamleyi yapanlar kelepir fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapabiliyorlar.

VAKIFBANK KONUTLARI VE ARSALARI UYGUN FİYATLA SATIŞA ÇIKARDI

Vakıfbank da gayrimenkul satışları ile uzun bir süredir dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. Vakıfbank tarafından güncellenen gayrimenkul satış ilanlarına göre kelepir fiyatlarla konut ve arsa satışları yapılıyor. Büyük bir fırsatı vatandaşların hizmetine sunan Vakıfbank serbest piyasa şartlarında bulunamayacak fiyatlarla vatandaşlara gayrimenkul yatırımı yapma imkanı veriyor. Peki Vakıfbank hangi şehirlerde konut ve arsa satışı yapıyor. Vakıfbank konut ve arsa satış fiyatları ne kadar?

ANKARA POLATLI ARSA SATIŞ İLANI

ankara polatlı arsa satışı

Vakıfbank tarafından Ankara'nın Polatlı ilçesinde konut imarlı 1.342 metrekare arsa satışa çıkarıldı. Krediye uygun olan bu arsa için Vakıfbank 194 Bin TL'lik bir bedel belirledi. Henüz bu arsa için bir teklif verilmemişken narsayı satın almak isteyenler Vakıfbank ile iletişime geçerek tekliflerini bildirebilirler.

TRABZON VAKFIKEBİR ARSA SATIŞ İLANI

trabzxon vakfıkebir arsa satışı

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde ilçe merkezine yakın bir alanda bulunan 5 kat konut imarlı arsa satışa çıkarıldı. 131 metrekare büyüklüğünde olan bu konut imarlı arsa için Vakıfbank 106 Bin TL fiyat belirledi. Bu arsa için de herhangi bir satın alma teklifinin yapılmadığı bildirildi.

ANKARA MAMAK KONUT SATIŞ İLANI

ankara mamak konut satışı

Ankara'nın Mamak ilçesinde Vakıfbank tarafından bir konut satışa çıkarıldı. Bu konut satış ilanına göre 2+1 100 metrekare büyüklüğündeki daire için 151 Bin TL fiyat belirlendi. Krediye uygun olduğu belirtilen bu konutu satın almak isteyenlerin Vakıfbank'a teklif vermeleri gerekiyor.

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR KONUT SATIŞ İLANI

şanlıurfa konut satışı

Vakıfbank Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde 149 metrekare büyüklğünde bir konutu satışa çıkardı. 3+1 olan bu ev için Vakıfbank 109 Bin TL fiyat belirledi. Krediye uygun olmayan bu konutun kat irtifakının bulunduğu açıklandı.

SONRAKİ HABER