Vakıfbank'tan Market Kampanyası! Market Masrafları Düşüyor!

Vakıfbank, müşterilerinin market masraflarını düşürmek için yeni bir kampanya yaptı. Vakıfbank market kampanyası ile 75 TL hediye kazanabilirsiniz.

Finans 10.02.2022 - 15:47 10.02.2022 - 15:47 Büşra Uluşen

Geçtiğimiz yıl gıda marketi alışverişlerine büyük destekler sunan Vakıfbank, bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Şarküteri, kasap, manav ve gıda marketi harcamalarınızla birlikte ekstra Worldpuan kazanmak istemez misiniz? Öyleyse Vakıfbank’ın gıda marketi alışverişlerine özel kampanyasına katılmadan alışveriş yapmayın. Detayların devamı için haberimizi okumaya devam edin.


Vakıfbank, birçok farklı sektör için sürekli olarak kampanya düzenlemekte. Her ay gerçekleştirilen kampanyaları gözden geçiren ve ilgi gören kampanyaları devam ettirme kararı alan Vakıfbank, neredeyse her dönem gıda marketi alışverişlerine özel kampanya düzenliyor. Özellikle gıda harcamalarının artması ile beraber bu kampanyaya olan ilgi de giderek artmakta. Siz de market alışverişleri ile başa çıkmakta zorlanıyorsanız mutlaka bu önemli fırsattan yararlanmalısınız.

200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE VAKIFBANK'TAN TOPLAM 75 TL WORLDPUAN HEDİYE!


200 TL ve üzeri ilk gıda marketi alışverişinizle beraber Vakıfbank’ın bu eşsiz kampanyasından yararlanmaya başlayacaksınız. Daha sonraki her 200 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinizde 15 TL, toplamda ise tamı tamına 75 TL Worldpuan kazanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için GIDA yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra kampanyada kullanacağınız kredi kartı numaranızın son 6 hanesini yazın. Bu mesajı 6635’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank mobil uygulamasında yer alan ‘’Cepte Kazan’’ sekmesi üzerinden de kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz.

vakıfbank market kampanyası


Vakıfbank’ın gıda marketlerine özel kampanyası, şarküteri, manav, kasap ve gıda marketi harcamalarında geçerli. Diğer sektörlerden yapılacak harcamalarda ise o sektöre özel kampanyalardan yararlanılabilmekte. Ayrıca bu sektördeki iş yerlerinin sanal uygulamaları ve web siteleri de kampanyaya dahildir. Gıda marketi kampanyasından sadece bireysel kart sahipleri yararlanırken ticari kartlarla yapılan harcamalarla bu kampanya özelinde puan kazanılamamakta. 


İlgili kampanya Şubat ayı boyunca devam edecek olup yüklenen puanların son kullanım tarihi 3 Nisan 2022 olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılım gösterip gerekli harcama şartlarını sağladıktan sonra kazandığınız puanları mutlaka 3 Nisan 2022 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte. Aksi durumda yüklenen puanlar Vakıfbank tarafından iade alınacaktır. Vakıfbank Tercih Kart sahipleri, 4.99 TL tutarındaki katılım bedelini ödemek kaydı ile kampanyaya katılabilirler. Diğer bireysel kredi kartı sahiplerinden ise herhangi bir katılım bedeli alınmayacaktır. 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@