>

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar!

Türkiye'de bankalar tarafından yapılan gayrimenkul satışları büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Vakıfbank'ın gayrimenkul satış ilanları ilgiyle takip ediliyor. Sürekli güncellenen satış ilanları ile uygun fiyatlara gayrimenkul satın alınabiliyor. Vakıfbank'tan ev, konut, mesken, arsa, tarla, arazi nasıl alınır? Vakıfbank satılık daire ilanları nasıl görülür? Vakıfbank gayrimenkul ilanlarına nasıl teklif verilir?

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar!

Türkiye'de bankaların satışa çıkardığı gayrimenkullerin sayısında son dönemlerde oldukça artış gözlemleniyor. Bankalardan ipotekli kredi kullanan müşteriler bu kredileri ödeme konusunda sorun yaşayınca ipotekler işletiliyor ve ipotek olarak gösterilen gayrimenkuller de bankaların mülküyetlerine geçiyor. Bankalar da bu gayrimenkullerin satışını yaparak kredi verirken karşılağı maliyeti sıfırlayabiliyor.

Mülkiyetine geçen gayrimenkullerin satışını yapmak için resmi internet sitesi üzerinden ilan yayınlayan bankaların başında Vakıfbank geli,yor. Vakıfbank'ın her gün güncellenen gayrimenkul satış ilanları ile vatandaşlar uygun fiyatlarla ev, tarla, arsa, arazi gibi taşınmazları satın alabiliyorlar. Bunun için yapılması gereken gayrimenkul satış ilanlarını yakından takip etmek ve o ilana teklif vermek. Bunu yapan vatandaşlar normal piyasa koşullarında bulamayacakları fiyatlarla gayrimenkul satın alabiliyorlar.

VAKIFBANK'TAN SATILIK DAİRE İLANLARI

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar! - Resim 1

Vakıfbank tarafından yeni yayınlanan satılık daire ilanına göre İstanbul'un Esenyurt ilçesinde Akçaburgaz Mahallesi'nde 5+1 dubleks daişre satışa çıkarıldı. Bu daire için Vakıfbank 350 Bin TL'lik bir fiyat belirledi. Dairenin büyüklüğünün ise 146 metrekare olduğu bildirildi.

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar! - Resim 4

Vakıfbank'ın satılık daire ilanları arasında yer alan son ilanlardan birisine göre Osmaniye Merkez'de yer alan 1+1 daire satışa çıkarıldı. 39 Bin TL fiyat belirlenen bu daire için talipleri olanların teklif vermeleri bekleniyor.

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar! - Resim 6

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan dairelerden birisi de Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunuyor. Alcı Mahallesi'nde yer alan 3+1 dairenin büyüklüğünün 136 metrekare olduğu bildirildi. Vakıfbank bu daire için 88 Bin TL fiyat belirledi.

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar! - Resim 8

VAKIFBANK SATILIK ARSA İLANLARI İLE ARSA SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY

Vakıfbank tarafından yayınlanan arsa ilanları ile vatandaşlar bankadan arsa da satın alabiliyorlar. Yayınlanan son arsa satış ilanına göre İstanbul'un Kartal ilçesi Hürriyet Mahallesi'nde bulunan 292 metrekarelik arsa 527 Bin TL'ye satılıyor. Bir diğer ilana göre ise Ankara'nın Güdül ilçesi Güneyce Mahallesi'nde bulunan 5.685 metrekarelik arsa 374 Bin TL fiyatla satılıyor.

Vakıfbank'tan Satılık Gayrimenkul İlanları! 39 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık Daireler Ve Arsalar! - Resim 10

VAKIFBANK'TAN GAYRİMENKUL NASIL SATIN ALINIR?

Vakıfbank'tan gayrimenkul satın almak isteyen vatandaşlar bunun yollarını araştırıyorlar. Buna göre öncelikle Vakıfbank'ın internet sitesi üzerinden ilanlar incelenmelidir. Ancak bu ilanlara teklif verebilmek için ilgili kişilerin üyelik açtırmaları gerekmektedir. Bunun için de Vakıfbank'ta gayrimenkul satış sözleşmesi imzalanmalıdır. Bu sözleşmeyi imzalayan müşterilere kullanıcı adı ve şifresi verilir. Bununla sisteme giriş yapan müşteriler satın almak istedikleri gayrimenkule teklif verebilirler.