Vakıfbank'tan Satılık Müstakil Ev: 240 M2 Bankadan Bahçeli Konut 127 Bin 600 TL Fiyatla Satışta

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için beklenen fırsat ilanları yayımlandı. İcradan, bankadan satılık bahçeli ev arayan kişilere Vakıfbank kaçırılmayacak fırsatlar sundu. Kelepir fiyatlı evler!

Emlak Haberleri 24.11.2021 - 15:03 24.11.2021 - 15:03 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank gayrimenkul satışı için yeni ilanlar yayımladı. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank satılık gayrimenkuller için yıl başına doğru hem fiyat indirimi yaptı, hemde isteyen müşterilerine banka gayrimenkulu konut kredisi desteği sağlayarak masrafsız, düşük faizli konut kredisi kullanma imkanı sundu. 

Vakıfbank tarafından resmi sitesi üzerinden satışa sunulan bireysel konut, arsa, işyeri niteliğinde olan taşınmazlar için Vakıfbank Banka Gayrimenkulü Konut, İşyeri ve Arsa Alım Kredisi Kampanyası kapsamında 120 aya kadar vadeli olmak üzere yüzde 1,29 seviyesinden başlayan oranlarla kredi desteği de sağlanıyor. Böylelikle yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişilerde ucuz konut, işyeri ve arsa yatırımı yapma imkanı elde edebiliyorlar. 

VAKIFBANK BANKA GAYRİMENKULU KONUT, İŞYERİ VE ARSA ALIM KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için alımda bulunmak isteyen kişilere 120 aya varan vadelerde 1 milyon liraya kadar olan kredi taleplerinde yüzde 1,29 oranı ile, daha uzun vadeli kredilerde ise yüzde 1,34 oranı ile konut kredisi desteği sağlanacak. 

vakıfbank banka gayrimenkulu konut kredisi kampanyası

VAKIFBANK'TAN SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI YAYIMLANDI!

Kasım ayının sonuna gelinmesi ile beraber bankalarda yıl sonu bilanço paniği başlarken gayrimenkul satışları da hızlandı. Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank mülkiyeti kendisine geçen taşınmazları büyük bir hızla satarak 2022 yılına temiz bir bilanço ile giriş yapmak için satış fiyatlarında damping yaparken akıl almaz fiyatlar sunuldu. 

vakıfbank müstakil ev ilanları

Bankanın resmi internet satış sitesi olan Vakıfbank İntengo adresinden yayımlanan ilanlarda Konya'nın Ilgın ilçesine bağlı olan Çiğil Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 240 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli ev için belirlenen satış fiyatı 127 bin 600 TL olarak ilan edildi. Bankadan satılık köy evleri arayan kişiler için sitede çok sayıda uygun fiyatlı ev satıştaki yerini aldı. 

vakıfbank satılık apartman dairesi ilanları 24 kasım

VAKIFBANK BANKADAN SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI! 

Bankadan satılık bahçeli ev ve müstakil ev ilanları yanı sarı bankanın internet sitesinden apartman dairesi ilanları da dikkat çekti. Vakıfbank tarafından satışa sunulan en ucuz apartman dairesi satış fiyatı 42 bin 900 TL olarak duyuruldu. 

vakıfbank satılık işyeri ilanları 24 kasım

BANKADAN SATILIK İŞYERİ, DEPO VE DÜKKAN İLANLARI! 

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişiler için konut ilanlarının yanı sıra dükkan, işyeri ve depo ilanları da yayımlayan Vakıfbank bu kategoride en düşük fiyatı 19 bin 950 TL olarak belirledi. Yİne Kütahya Merkez'de yer alan 37 m2 büyüklüğe sahip olan dükkan için satış fiyatı 24 bin 150 TL oldu. 

vakıfbank satılık tarla ilanları 24 kasım

VAKIFBANK'TAN SATILIK ARSA TARLA İLANLARI! 

Pandemi döneminin en  çok getiri sağlayan yatırım araçları arasına giren arsa ve tarlalar için Vakıfbank beklenen yıl sonu fırsat ilanlarını yayımladı. Vakıfbank Yozgat Yerköy Sedir Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 10 bin 444 M2 büyüklüğe sahip olan 2 arsa için satış fiyatını 15 bin 450 TL olarak duyurdu. 

vakıfbank gayrimenkul satış başvurusu nasıl yapılır

VAKIFBANK'TAN GAYRİMENKUL, EV, ARSA, İŞYERİ, TARLA, DÜKKAN NASIL ALINIR?

Vakıfbank'ın tüm ilanları kendi resmi satış sitesi olan Vakıfbank İntengo sitesi üzerinden yayımlanmakta olup bu siteye ULAŞMAK İÇİN BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... 

Siteye girdikten sonra direktifleri izleyerek taşınmazlar için teklif verebilir, en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek siteye girmek için ihtiyaç duyulan şifre bilgisini edinebilirsiniz. Şifreniz ile sisteme girdikten sonra beğendiğiniz taşınmaz için teklif verebilirsiniz. Sistemde açık artırma yöntemi ile satış yapılmakta olup her tekliften sonra yarım saatlik sayaç başlatılmakta, bu süre sonuna kadar başka teklif verilmezse son teklifi veren kişi taşınmazı satın almaya hak kazanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@