Vakıfbank'tan Yatırımlık Fiyatlarla Satılık Konutlar! 190 Metrekare Ev 207 Bin TL'ye Alıcısını Bekliyor

Yeni bir ev satın almak isteyenlere Vakıfbank tarafından ucuz konut imkanı tanınıyor. Vakıfbank hangi şehirlerde ucuz konut satıyor? İşte Vakıfbank'ın yatırımlık fiyatlarla ucuz konut fırsatları...

Vakıfbank'tan Yatırımlık Fiyatlarla Satılık Konutlar! 190 Metrekare Ev 207 Bin TL'ye Alıcısını Bekliyor

Türkiye'de ev sahibi olmak her geçen gün zorlaşıyor. İnsanlar yeni bir konut satın almak istediklerinde çok yüksek maliyetleri karşılamak zorunda kalabiliyorlar. Yatırım için de konut satın almayı düşünenler mevcut fiyatlar karşısında hareket alanlarını artık iyice kaybettiler. Emlak piyasasındaki bu yüksek fiyatlamaya bankalardan yapılan konut satışları çok önemli bir alternatif olabiliyor. Bankalar oldukça uygun fiyatlarla satışa çıkardığı konutlar ile müşterilere cazip konut yatırımı imkanları sunmaya devam ediyorlar.

VAKIFBANK KONUTLARI NEDEN DÜŞÜK FİYATA SATIYOR?

Vakıfbank'ın konut satışlarını neden uygun fiyata yaptığı merak edilen bir konu olmayı sürdürüyor. Öncelikle bu konuda bankacılık piyasasında makul bir açıklama var. Bankalar kredi kullandırdıklarında müşterilerinden teminat talep ediyorlar. Bu teminatların bağlı olduğu kredilerin geri ödemeleri yapılamayınca bankalar teminat olarak gösterilen konutların mülkiyetlerini alıyor.

Bankaların mülkiyetlerine geçirdiği konutların bu vaziyette bankalar açısında bir önemi bulunmuyor. Müşteriye kredi nakit olarak verilmiş ve bankanın kayıtlarında kredi zararı oluşmuştur. Bu kredi zararının tolore edilebilmesi için ise bankaların mülkiyetlerini aldıkları konutları satmaları gerekiyor. Bankalar bundan dolayı yaptıkları satışlardan elde ettikleri gelirleri kasalarına koyup kredi zararlarını kapatıyorlar. Konut satışı ile yüksek kar elde etmek bankaların ana hedefi değil ve bundan dolayı da uygun fiyatla konut satışı yapılabiliyor.

VAKIFBANK AKTİF KONUT SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan konutlar ilgili internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarla duyuruluyor. Vakıfbank bu konut satış ilanlarını güncelledi. işte oldukça cazip fiyatlarla satışa çıkarılan konutlar ve satış fiyatları...

vakıfbank konut satış ilanı 1

Vakıfbank tarafından yayınlanan konut satış ilanına göre Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan 5+1 237 metrekare büyüklüğünde bir aprtman dairesi satışa çıkarıldı. Vakıfbank bu konut için 553 Bin TL fiyat belirledi.

vakıfbank konut satış ilanı 2

Vakıfbank Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde de konut satışı yapıyor. Çarşı Mahallesi'nde bulunan 138 metrekare büyüklüğündeki konut 305 Bin TL'lik fiyatla satılıyor.

vakıfbank konut satış ilanı 3

Vakıfbank'ın konut satışı yaptığı bir diğer il de Şanlıurfa oldu. Viranşehir ilçesinin Özal Mahallesi'nde bulunan 149 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi Vakıfbank tarafından satılıyor. Vakıfbank bu konut için 125 Bin TL satış fiyatı belirledi.

vakıfbank konut satış ilanı 4

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde de Vakıfbank konut satışı yapıyor. 81 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi Vakıfbank tarafından 250 Bin TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı.

vakıfbank konut satış ilanı 5

Iğdır Merkez'de bulunan bir konut da Vakıfbank tarafından satışa çıkarıldı. 190 metrekare büyüklüğündeki konut için Vakıfbank 207 Bin TL fiyat belirledi.

SONRAKİ HABER