Vakıfbank'tan Yeni Kredi Harekatı! Günde 12 TL Taksit Ödemeli 10.000 TL Krediniz Hesabınızda

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası müjdesi verdi. Acil nakit paraya ihtiyacım var diyenlere 10 bin TL ihtiyaç kredisi anında hesapta!

Finans 22.10.2021 - 22:01 22.10.2021 - 22:01 Gülcan Özer

Son dönemlerde düşük kredi oranlarıyla başta kamu çalışanları olmak üzere herkesin ilk tercihlerinden biri olan Vakıfbank, dijital kredi hizmeti sunmaya devam ediyor. Vakıfbank’tan 3 yıl vade hakkından yararlanarak çekeceğiniz 10.000 TL ihtiyaç kredisinde günde ortalama 12,93 TL ödüyorsunuz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise yalnızca 388,06 TL.

Vakıfbank, ihtiyaç kredilerinde çıtayı iyice yükseltti ve dijital başvuru kanalları sayesinde şubeye bile gitmeden kredi imkânı sunmaya başladı. Başvurunuzu Vakıfbank mobil ve internet şubesinden gerçekleştirmeniz halinde bankanın uygun görmesi şartıyla kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Saatlerce bankada sıra beklemeye, içeriğinden emin olmadığınız sayfalar dolusu sözleşmeleri imzalamaya son.

Günde 12 TL Ödeyin, 10.000 TL İhtiyaç Kredinizi Hemen Alın

Banka siciliniz iyi durumdaysa, Vakıfbank tarafından öngörülen kredi notu şartını sağlıyorsanız ve mevcut bir kredili ürün için gecikmeniz bulunmuyorsa kredinizi çok daha rahat alabilirsiniz. Üstelik bu şartları sağlamanız halinde 10.000 TL üzerindeki taleplerinizi de kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan tüketici kredisi taleplerinizi 3 yıla kadar, 50.000 TL’yi aşan taleplerinizi ise 2 yıla kadar vadelerle karşılayabilirsiniz.

vakıfbank-ihtiyaç-kredisi-hesaplama

Kabaca bir hesapla 10.000 TL kredinizi 3 yıl vadeli olarak kullanmanızın akabinde aylık 388,06 TL ödüyorsunuz. Aynı krediyi 3 yıl yerine 2 yıl vade ile kullanırsanız ödemeleriniz 524,65 TL’ye geliyor. Elbette kredi vadesini azalttığınız için toplam tutar açısından avantaj elde ediyorsunuz. Bu avantajı sürdürebilmek adına kredi vadesini 1 yıla düşürebilirsiniz. Bu durumda aylık ödeyeceğiniz tutar 524,65 TL’den 941,66 TL’ye çıkıyor gibi görünse de bankaya toplamda daha az faiz ödemiş oluyorsunuz. Elbette bunu yapabilmek için güncel gelirinizin kredi taksit ödemelerinizi karşılaması gerekmektedir.

12-ay-vadeli-10-bin-tl-kredi

Kredi başvurusu yapmak üzere Vakıfbank mobil ve internet bankacılığı uygulamalarını kullanabileceğinizden söz etmiştik. Bunun yanı sıra şubeye giderek de hızlı başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz banka tarafından uygun görülürse paranız anında hesaba geçer. Dilerseniz paranızı nakit olarak alabilir ya da havale ve EFT gibi yöntemleri kullanarak başka bir hesaba da aktarabilirsiniz.

Vakıfbank’tan 3 Ay Ertelemeli Tüketici Kredisi Hizmeti

Kredi ödemelerine hemen başlamak istemeyenler 3 ay erteleme hakkını kullanabilirler. Ödemesiz dönem sayısı, toplam taksit sayısından düşülerek işlem yapılabilir. Örnek verecek olursak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyor ve 3 ay ödemesiz dönem avantajından yararlanmayı talep ediyorsanız 3 ay ödemesiz dönem dışında 33 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kural daha düşük vadelerde de ödemesiz dönemin toplam vadeden çıkarılması şeklinde geçerlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@