Vakıflar Genel Müdürlüğü 204 İşyeri ve Tarım Arazisini Kiraya Verecek

İzmir'de Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlanan ihale duyurusuna göre 204 iş yeri ve tarım arazisi için ihaleye çıkarılacağı ilan edildi. İşte ihaleye çıkarılacak tarım arazileri ve işyerleri!

Vakıflar Genel Müdürlüğü 204 İşyeri ve Tarım Arazisini Kiraya Verecek

Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ait olan taşınmazlar için ihale yöntemi ile kiralama yapılacağı ilan edildi. İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından verilen ilana göre İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasında yapılacak olan ihalede 204 işyeri ve tarım arazisi için kiralama yapılacağı duyuruldu.

İZMİR VE MANİSA'DA BULUNAN İŞYERLERİ VE TARIM ARAZİLERİ KİRALANACAK!

İzmir'in Bayındır, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Güzelbahçe, Karabağlar, Kemalpaşa, Konak, Ödemiş, Seferihisar, Tire ve Urla ilçeleri ile Manisa'nın Alaşehir, Demirci, Salihli, Selendi, Soma, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde yer alan çok sayıda tarım arazisi ile işyeri için kiralama yapılacağı ilan edildi.

Yayımlanan ihale ilanı kapsamında 07 Nisan 2021 ile 08 Nisan 2021 Çarşamba ve Perşembe günü yukarıda belirtilen saatlerde İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasında başlayacak olan ihale ile 2886 sayılı Kanunun 45. maddesine göre açık teklif usulü noter onaylı sözleşme ile kiraya verilecek. Söz konusu taşınmazlar için yapılacak olan her türlü tadilat gideri kiracıya ait olacak.

Düzenlenen ihaleye katılmak isteyen kişilerin ilgili başvuru evraklarını 6 Nisan 2021 tarihine kadar en geç saat 17:00 itibari ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü İhale Bürosuna (İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası 1. Kat Kiralama Servisi) teslim etmesi gerekiyor. İhaleye katılmak isteyen gerçek kişilerin sadece üzerinde kimlik numarası yazılı olan kimlik belgesi ya da ehliyet belgesinin aslı ve fotokopisi ile ikametgah belgesi ve banka dekontunu ibraz etmeleri yeterli olacak. İhale Açık Teklif Usulü ile gerçekleştirilecek.