Vatan Bilgisayar, Arçelik, İstikbal, N11... Fibabanka Faizsiz Masrafsız Alışveriş Kredisi Dönemini Başlattı!

Mobilya, beyaz eşya, elektronik ve daha fazlası… Fibabanka önde gelen mağazalarla anlaştı! Alışveriş kredisinde faizsiz ve masrafsız dönem resmen başladı…

Finans 22.04.2022 - 16:38 22.04.2022 - 16:39 Duygu Dilan Duman

Enflasyon, kur krizi ve yüksek vergiler sonrasında birçok sektörde sert fiyat artışları görülmeye başladı. Yaşanan bu fiyat artışları sonrasında vatandaşlar ise ihtiyaçlarını ertelemeye devam ediyor. Fibabanka, vatandaşlar bu ihtiyaçlarını ertelemesinler diye Türkiye’nin en büyük markaları ile anlaştı. Birçok mağazada ve online alışverişlerde geçerli olmak üzere faizsiz, masrafsız veya uygun oranlarla alışveriş kredisi verilecek. Fibabanka alışveriş kredileri duyuruldu!

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Kampanyası!

fibabanka-2

Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazalarından Vatan Bilgisayar, Fibabanka ile yapılan anlaşma sonrasında en uygun oranlarla vatandaşların elektronik ürün ihtiyacının karşılanması için avantajlı kredi fırsatı sunuyor. 3 – 24 ay vade seçeneklerinden yararlanarak, tüm elektronik alışverişlerinde taksitli, faizsiz ve masrafsız seçeneklerden yararlanma imkanı sunulacak.

Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisinden yararlanmak isteyenler: VATAN yazıp aralarında boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası ve doğum tarihlerini de ekleyerek 3422’ye kısa mesaj göndererek anında krediden yararlanabilecekler. SMS veya online yöntemler ile kredi başvurusu anında yapılabilmektedir.

Faizsiz ve Masrafsız Beyaz Eşya Kredisi!

Fibabanka Arçelik mağazalarında geçerli tüm beyaz eşya alışverişlerinde ise 3 aydan 15 aya kadar vade olanakları ile 40.000 TL’ye kadar faizsiz ve masrafsız kredi veriyor. Sigorta bedelsiz ve tahsis ücreti olmadan kullanılabilecek kredi ile vatandaşların tüm beyaz eşya ve elektronik alışverişleri için SMS ile veya dijital kanallardan başvurularını yaparak Arçelik mağazalarından alışverişe hemen başlayabilirler.

Faizsiz Mobilya Alışveriş Kredisi

Fibabanka İstikbal başta olmak üzere birçok farklı mobilya mağazasından yapılacak alışverişler özel de faizsiz ve masrafsız kredisi vermektedir. İstikbal mağazalarından yapılacak alışverişlerde 18 aya kadar vade imkanı ve 250 TL’den 40.000 TL’ye kadar kredi seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

N11 Alışveriş Kredisi

Fibabanka N11 Alışveriş Kredisi sayesinde internet alışverişlerinde de vatandaşların tüm ihtiyaçlarını en uygun oranlarda karşılaması sağlanıyor. 36 ay vade, 100 TL – 40.000 TL arasında kredi limiti ile sigorta bedeli ve kredi tahsis ücreti olmadan vatandaşların tüm alışverişlerini daha avantajlı hale getirmeleri sağlanmaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@