Vergisiz, KDV'siz, 24 Ay Taksitle! Milli Emlak 700 Liraya Arsa, 850 Liraya Tarla, Bağ Bahçe ve Hazine Arazisi Satışları

Milli Emlak arsa satışları için beklenen son ilanlarını yayımladı. Milli Emlak satılık arsa, hazine arazisi, tarla, bahçe, bağ, ham toprak, kıraç tarla, fındık bahçesi ve kerpiç ev satıyor.

Vergisiz, KDV'siz, 24 Ay Taksitle! Milli Emlak 700 Liraya Arsa, 850 Liraya Tarla, Bağ Bahçe ve  Hazine Arazisi Satışları

Hazine arazilerinin satışı tüm hızı ile devam ediyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Aralık ayının sonunda beklenen ilan güncellemesi yapıldı. Mülkiyeti hazineye ait olan taşınmazlar için yeni satış ilanları yayımlandı.

Türkiye genelinde 79 ilde 5 bin 535 taşınmaz ilanı satışa hazırlanırken bunlardan 588 tanesinin satış ilanları yayımlandı. Yurt geneline yayılan arsa, tarla, bağ, bahçe, fındıklık, ham toprak, kagir ev, dükkan ve lojman satış ilanları piyasa fiyatının çok daha altında kalan düşük fiyatları ile dikkat çekiyor.

MİLLİ EMLAK SATIŞ İLANLARI YAYIMLADI: SATIŞTAKİ HAZİNE ARAZİLERİ!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında satışta olan hazine arazileri duyuruldu. 588 taşınmaz için Milli Emlak ihale ilanı yayımladı. Söz konusu taşınmazlar belirtilen tarihlerde yapılacak olan ihalelerle satılacak. Şu anda Milli Emlak satış sitesinde 6 bin 123 satış ilanı yer alırken bunlara ek olarak 306 Milli Emlak Kiralama İlanı, 331 irtifak hakkı ilanı, 517 yatırım teşvik ilanı da yer alıyor.

milli emlak arsa satış ilanları

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI: HAZİNE ARAZİLERİ SATIŞI SON DURUM NE?

Mülkiyeti Hazine'ye ait olan arsaların ve taşınmazların satışlarını Milli Emlak Genel Müdürlüğü üstlenmekte olup tüm ilanlar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Burada yer alan ilanlar üzerinden taşınmazın satış tarihi, ihale saati, satış fiyatı ve şartları gibi merak edilen bilgilere yer verilir.

milli emlak arsa satış ilanları 23 aralık

Şu anda internet sitesinde Milli Emlak tarafından satışa sunulan en düşük fiyatlı hazine arazisi satış fiyatı 700 liradan başlıyor.

MİLLİ EMLAK TARLA SATIŞ İLANLARI: EMLAK VERGİSİ MUAFİYETİ İLE KDV'SİZ SATIŞ YAPILIYOR!

Milli Emlak tarafından yapılan tüm satışlar emlak vergisinden 5 yıl muafiyet hakkı sağlarken aynı zamanda KDV'siz ödeme imkanı da sunuluyor. Harçsız tapu alınmasına olanak sağlanan satışlarda ödemeler için 2 yıla kadar taksit imkanı sunuluyor. Kütahya Simav'da yer alan 155 m2 büyüklüğe sahip tarlanın satış fiyatı Milli Emlak internet sitesi üzerinden 850 TL olarak duyuruldu.

milli emlak tarla satış ilanları 23 aralık

HAZİNE ARAZİLERİ SATIŞI SON DURUM NE, HAZİNE ARAZİSİ METREKARE FİYATI KAÇ TL?

Hazine arazilerinin satış fiyatları standart bir metrekare birim fiyatı üzerinden belirlenmemektedir. Her taşınmazın bulunduğu il, ilçe, sahip olduğu konumu, özellikleri ve metrekare büyüklüğüne göre satışlar ayrı ayrı belirlenmekte olup internet sitesi üzerinden her ilan için ayrı fiyat yayımlanmaktadır.

SONRAKİ HABER