Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2021! Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Tam kapanma döneminde evde vakit geçirmekte zorlanan vatandaşlar internet kullanımını arttırırken cep telefonu ile geçirilen zamanın artması ile internet paketleri de yetmemeye başladı. Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları bu nedenle daha fazla araştırılmaya başlanırken süreçte Vodafone hediye internet fırsatları ile rakiplerinin önüne geçti.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2021! Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

17 günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar devam edecek sokağa çıkma yasağı resmen başlarken vatandaşlar çareyi internette aramaya başladı.

Evde zaman geçirmekte zorlanan kişiler cep telefonlarının uygulamalarını kullanmaya başlarken sosyal medya uygulamaları ve oyunlarla geçirilen zaman internet paketlerinin daha hızlı tükenmesine neden oldu. Cep telefonundan internete giren kişilerin internet paketleri hızla tükenmeye başlarken kota sorunu yaşamak istemeyenler cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyalarını araştırmaya başladı.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR, HEDİYE İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Türkiye'nin en büyük internet operatörleri arasında yer alan Vodafone bedava hediye internet kampanyaları ile de adından söz ettiriyor. Düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine adeta bedava internet yağmuru yaşatan Vodafone farklı internet kazanma yolları sunuyor.

Vodafone hediye çarkı uygulaması ile hediye çarkını çevrien herkese bedava internet kazanma fırsatı sunulurken bunun için tek yapılması gereken Vodafone Yanımda uygulamasını indirmk ve uygulamada yer alan Hediye Çarkı seçeneğine dokunmak. Çarkı çeviren kişiler indirim kuponlarından bedava internete kadar farklı çok sayıda hediye kazanma imkanı elde ediyor.

Bunun yanı sıra Trendyol üzerinden alışveriş yapan kişilere de 15 GB bedava internet kazanma imkanı sunuluyor. Haftalık 15 GB bedava internet kazanma imkanı sunulurken yine günlük 1 GB, 2 GB ve 4 GB bedava internet seçenekleri de bulunuyor. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek sizde sunulan fırsatları inceleyebilir, bedava internet kazanmak için sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

SONRAKİ HABER