Volkswagen Marka En Ucuz Otomobilin Fiyatları Değişti! Mart 2022 Yeni Polo Fiyat Listesi!

Dünya devi otomobil firması Volkswagen, Türkiye fiyat listesini yeniledi. Volkswagen Yeni polo fiyatları ne kadar oldu? 2022 model Volkswagen Yeni Polo kaç TL'ye satılıyor?

Finans 15.03.2022 - 20:12 15.03.2022 - 20:12 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatlarındaki güncellemeler devam ediyor. Sıfır kilometre bir otomobil satın almak isteyenler firmaların fiyat listelerine dair kapsamlı bir araştırma yapıyorlar. Her ay en az bir defa fiyatları güncelleyen firmalar müşterilere farklı imkanları sunabiliyorlar. Fiyatları değiştirirken çok fazla sayıda etkeni göz önüne alan firmalar müşterilerin karşısına farklı fiyat listeleri ile çıkabiliyorlar.

VOLKSWAGEN FİYATLARI YENİLEDİ

Türkiye'de çok yüksek bir piyasa hakimiyetine sahip olan Volkswagen firması en çok satış yapan otomobil modelleri listesinde ön sıralarda yer alıyor. Dünya devi firma Türkiye piyasasında farklı fiyat politikaları ile yer alıyor. Fiyat listelerine Mart 2022 güncellemesini yapan Volkswagen'in araç fiyatları baştan aşağı yenilendi. Kur farkları, bozulan ekonomi, yüksek enflasyon, daralan sektör ve vatandaşların alım gücündeki azalmaların dikkate alınması ile hazırlanan fiyat listeleri Volkswagen yetkili satıcılarında yürürlüğe girdi.

VOLKSWAGEN YENİ POLO FİYATLARI DEĞİŞTİ

Volkswagen firması Türkiye piyasasında Yeni Polo modeli ile de yer alıyor. Bu otomobil alt segmentte bulunurken Volkswagen sağlamlığını müşterilere sunabiliyor. Fiyat avantajından dolayı da ciddi satış rakamlarına ulaşabilen Volkswagen Yeni Polo'nun yeni fiyat listesi ise merak konusu oldu. 2022 model Volswagen Yeni Polo satın almayı düşünenler en az kaç TL'yi gözden çıkartmak zorundalar. Volkswagen Yeni Polo fiyatlarında donanım farkları ne kadar oldu? Hangi donanım için ne kadar fiyat isteniyor. İşte donanım donanım 2022 model Volkswagen Yeni Polo Mart 2022 fiyat listesi...

-Volkswagen Yeni Polo 1.0 Impression 80 PS Manuel: 371.300 TL
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI Life 95 PS Manuel: 430.600 TL 
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI Life 95 PS DSG: 450.800 TL 
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI Style 95 PS DSG: 529.700 TL 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@