Volkswagen Yeni Polo Fiyat Listesi Şubat 2022! En Ucuz Yeni Polo Kaç TL?

Otomobil fiyatlarında son dönemlerdeki artışlar hız kesmiyor. Türkiye'de de oldukça tutulan Volkswagen Polo için Şubat 2022 fiyatları belli oldu. Volkswagen Polo kaç TL'ye satılıyor?

Finans 04.02.2022 - 02:17 04.02.2022 - 02:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatları vatandaşların alım güçlerini zorlamaya devam ediyor. Ekonomik koşullardan dolayı alım gücü noktasında sorun yaşayan vatandaşlar otomobil sektöründeki fiyatlamaları da yakından takip ediyorlar. Ayrıca yüksek fiyatlamaya neden olan sektörel gelişmeler de sıkı sıkıya araştırılıyor.

SIFIR KİLOMETRE ARAÇLARA AYLIK ZAM

Otomobil firmaları sıfır kilometre araçların fiyatlarını her ayın başında değiştiriyorlar. Aylık zamları fiyatlara yansıtan firmalar yeni fiyat listelerinden ay boyunca satış yapmayı sürdürüyorlar. Ancak döviz kurlarında olağanüstü bir hareketlilik yaşanması durumunda ay içerisinde de fiyatlar değişebiliyor. Genellikle otomobiller ayda bir defa zamlanarak müşterilere sunuluyor.

OTOMOTİV SEKTÖRÜ 2022'YE DARALARAK GİRDİ

Ocak 2022 dönemine dair sıfır kilometre otomobil satış rakamları geldi. Bu rakamlara göre Türkiye'de otomotiv sektörü 2022 yılına sektörel daralmayla girdiler. Fiyatlardaki yükseklikten dolayı insanlar sıfır kilometre otomobil satın almaya mesafeli bakmaya başladılar. Bu durumda da firmalar satış hedeflerinin oldukça uzağında kaldılar. 

FİRMALARIN SATIŞ HEDEFLERİ TUTMADI

Satış hedeflerini gerçekleştiremeyen firmalar buna bir çözüm arayışı içerisine girdiler. Bu konuda seçenekleri daralan dev firmalar Şubat ayı için otomobil fiyatlarına yüksek zamlar uygulayamadılar. Zaten az olan satışların önünü kesmek istemeyen firmalar sıfır kilometre otomobillerin fiyatlarında indirim yapmasalar dahi fiyat artışlarına da pek yönelmediler. 

VOLKSWAGEN POLO FİYAT LİSTESİ GÜNCELLENDİ!

yeni polo 2022

Şubat 2022 otomobil fiyatlarını açıklayan firmalar arasında Volkswagen de bulunuyor. Türkiye'de yüksek bir pazar payına sahip olan Alman firması Volkswagen en çok Polo model araçların satışını yapıyor. bundan dolayı Volkswagen Polo Şubat 2022 satış fiyatları araştırılıyor. Volkswagen Polo fiyat listesi sorgulaması yapan vatandaşlar güncel fiyatları öğrenmek istiyorlar. İşte Volkswagen Polo için versiyon ve donanım farklarıyla güncel fiyat listesi...

-Volkswagen Yeni Polo 1.0 80 PS Manuel Impression: 364.100 TL    
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel    Life: 379.500 TL    
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Life: 438.000 TL    
-Volkswagen Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Style: 509.300 TL

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@