WhatsApp Çöktü Mü, Neden Çalışmıyor, Ne Zaman Düzelecek, Resmi Açıklama Yapıldı Mı?

Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp’ın hizmet veremediği ve çöktüğü iddia edildi.  WhatsApp çöktü mü,  WhatsApp neden çalışmıyor?  WhatsApp ne zaman düzelecek? 

Teknoloji 29.04.2022 - 00:17 29.04.2022 - 00:17 Engin Uzunoğlu

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma programı  WhatsApp platformunda teknik bir sorun yaşandığı iddia ediliyor. Kullanıcılar  WhatsApp üzerinden mesaj gönderdiklerinde karşı tarafa iletilemediği ve iletilse de çok geç iletilebildiği şeklinde şikayetler yapılıyor. Sosyal medya platformları üzerinden dile getirilen bu şikayetlerin ardından kullanıcılar  WhatsApp çöktü mü sorusuna cevap arıyorlar? WhatsApp neden çalışmıyor, arızanın nedeni ne, ne zaman düzelecek? WhatsApp neden çalışmıyor, açıklama yapıldı mı?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Yaşanan teknik probleme dair heniz  WhatsApp platformundan resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak yoğun bir şekilde şikayetlerin dile getirilmesi üzerine  WhatsApp teknik ekibinin hemen çalışmalara başladıkları bildirildi. Sorunun sadece Türkiye’de mi yoksa dünya genelinde mi olduğu ise henüz netleşmedi.  WhatsApp için son dakika gelişmeleri neler? 

WHATSAPP NE ZAMAN DÜZELECEK?

WhatsApp ile alakalı yaşanan teknik arızadan dolayı kullanıcılar bu sorunun ne zaman sona ereceğini merek ediyorlar. Bu konuda resmi kaynaklardan henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen  WhatsApp’ın kısa bir süre içerisinde normal bir şekilde hizmet vermeye devam etmesi bekleniyor. Ayrıca  WhatsApp platformundan da bu teknik arızaya dair detaylı bir açıklama yapılacağı da iddia edildi.

Elde edilen son bilgilere göre  WhatsApp sınırlı bir şekilde hizmet düzeltme işlemi gerçekleştirmeye başladı. Bazı kullanıcılar  WhatsApp programından sorunsuz bir şekilde faydalanabildiklerini dile getiriyorlar. Ancak yine de çok sayıda  WhatsApp kullanıcı için sorun devam ediyor. Konuya dair yapılacak açıklamalar merakla beklenirken  WhatsApp’ın ne zaman sorunsuz bir şekilde yeniden hizmet vermeye başlayacağı araştırılıyor. Bundan dolayı da tüm gözler   WhatsApp tarafımdan yapılacak kurumsal açıklamaya çevrildi.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@