WhatsApp Silinen Mesajları Görme (Uygulamasız Silinen Mesaj Görüntüleme)

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşmaya uygulaması WhatspApp görülmeyen mesajları silme özelliğini aktif hale getirdi. Peki, silinen mesajlar nasıl görüntülenir?

Teknoloji 09.04.2019 - 15:04 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşmaya uygulaması WhatspApp görülmeyen mesajları silme özelliğini aktif hale getirdi. Peki, silinen mesajlar nasıl görüntülenir?

WhatsApp herketsen silinen mesajları görüntüleme / görme pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Sizde WhatsApp uygulamasında birisinin size gönderdiği ancak siz görmeden sildiği bir mesajı merak ediyor ve bu mesajı tekrar görüntülemek istiyorsanız bunu uygulamasız başarabilirsiniz. Uygulamasız WhatsApp Silinen Mesajı Görme Nasıl Yapılır?WhatsApp silinen mesajı görme 2019 çözümü son derece basit. Bunun için yapmanız gereken tek şey WhatsApp uygulamasını kaldırmak ve yeniden yüklemek. Bilindiği üzere bu işlem yapılırken WhatsApp otomatik olarak konuşma geçmişi yedeğini alıyor. Yani konuşma geçmişiniz otomatik olarak yedekleniyor ve cihazınıza kaydedilmiş oluyor. Mesaj Silindi Merakınızı Yenmek Son Derece Kolay Akıllı cep telefonu olan hemen hemen herkes anlık mesaj uygulaması olarak WhatsApp kullanmayı tercih ederken getirilen mesaj silme özelliği kullanıcıları meraklandırıyor. Bildirim ile cep telefonunu açan kişiler "bu mesaj silindi" iletisi ile kendilerine gönderilen mesajın silindiğini fark ettikleri anda ne yazılıp silindiğini merak etmeye başlıyorlar. Bunu öğrenmek için pek çok uygulama bulunuyor ancak bu tip uygulamaların güvenilir olmaması büyük bir tehlike yaratıyor. Özellikle de cep telefonu bankacılığı ve mobil şube kullanıcıları bilgilerinin ele geçirilmesi riski ile bu tip uygulamalardan uzak durmayı tercih ediyor. Uygulamasız silinen mesajları görüntülemek için uygulamayı silip yeniden yüklemek yeterli oluyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@