Wilma Elles, Gayrimenkul Zengini Ünlüler Arasına Katıldı!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ününe ün katan Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı! Wilma Elles kaç evi ve dükkanı olduğunu açıkladı!

EMLAK MAGAZİN 02.05.2019 - 11:37 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ününe ün katan Wilma Elles gayrimenkul zengini çıktı! Wilma Elles kaç evi ve dükkanı olduğunu açıkladı!

Ünlüler düşen fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapymaya devam ediyor. Akşam Gazetesi'ne röportaj veren Wilma Elles son dönemde çok sık konuşulan gayrimenkul yatırımı hakkında açıklamada bulundu. 3 Sene Önce Aldığım Dairenin Fiyatı İkiye Katlandı! Wilma Elles vermiş olduğu röportajında yapmış olduğu yatırımları değerlendirdi. Bugüne kadar Türkiye'den 16 daire ve 1 tane de dükkan aldığını söyleyen Elles bu yatırımlardan yüksek kazanç sağladığını  söyledi. 3 sene önce satın aldığı dairelerin şimdiye kadar fiyatlarını ikiye katladığını söyleyerek "Türkiye’de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katlandı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına çıktı” diyerek gayrimenkul yatırımını tavsiye etti. Sağlam Kiracı Bulunursa Sıkıntı Yok! Konut yatırımı için herkese tavsiyede bulunan Elles “Türkiye, güneşli ve muhteşem bir tatil ülkesi. Kim burada yaşamak istemez ki? Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum.Çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. Başka işlerle uğraşamam diye paramı kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum. Direk kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok" diyerek gayrimenkul yatırımında önemli olanın sağlamk kiracı olduğunu söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@