Yangın Felaketi İle Boğuşan Marmaris Şimdide Depremle Sarsıldı!

Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika deprem haberleri ile Marmaris'te deprem yaşandığı bilgisi açıklandı. Marmaris deprem haberi detayları!

Yangın Felaketi İle Boğuşan Marmaris Şimdide Depremle Sarsıldı!

Deprem haberleri peş peşe gelmeye devam ederken uzun süredir orman yangınları ile mücadele eden Marmaris bölgesi şimdi de depremle sarsıldı. T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı AFAD tarafından yapılan açıklama ile Marmaris'te deprem olduğu duyuruldu.

Bu sabah saat 08:15 sularında Akdeniz'de meydana gelen 3,6 şiddetindeki depremin ardından bu seferde aynı şiddette bir deprem Muğla'ya bağlı olan Marmaris'te meydana geldi.

MARMARİS DEPREMİ SON DAKİKA 2021!

AFAD tarafından yapılan son dakika açıklaması ile deprem haberi duyuruldu. Yapılan son dakika açıklaması ile Saat 12:13 itibari ile Muğla'nın Marmaris ilçesinde 3.6 şiddetinde bir deprem meydana geldiği açıklandı.

marmaris-deprem

ORMAN YANGINLARI BÖLGEDE BÜYÜK HASARA NEDEN OLMUŞTU!

Türkiye 28 Temmuz 2021 tarihinde başlayan orman yangınları ile büyük endişe yaşamış, rüzgarın etkisi ile yangınlar büyük bir hızla yayılmıştı. Marmaris'te başlayan orman yangını nedeni ile kısa sürede pek çok köy ve yerleşim yeri tahliye edilirken yangınlar dün itibari ile kontrol altına alındı. Orman yangınları nedeni ile binlerce hektarlık alan küle dönerken pek çok evde boşaltılmıştı.

SONRAKİ HABER