Yangında Malikanesi Kül Olan Russell Crowe'a Cem Yılmaz'dan Geçmiş Olsun Mesajı

Dünyanın en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan ve son dönemde yönetmenlik yaptığı filmler ile de adından sıklıkla söz ettiren Russell Crowe'un malikanesi orman yangında kül oldu.

Emlak Magazin 14.11.2019 - 08:00 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Dünyanın en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan ve son dönemde yönetmenlik yaptığı filmler ile de adından sıklıkla söz ettiren Russell Crowe'un malikanesi orman yangında kül oldu. Detaylar haberimizde...

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Russell Crowe'un Doğu Avustralya'daki New South Wales'te yer alan ve büyük bir arazi içerisinde inşa edilen lüks malikanesi çıkan yangında küle döndü. Bölgeyi etkisi altına alan orman yangınında malikanesi küle dönen Russel Crowe'a rol arkadaşı Cem Yılmaz'da geçmiş olsun dileklerini sosyal medya hesabından iletti. Orman Yangını Milyon Dolarlık Malikaneyi Küle Çevirdi! Russel Crowe'un dinlenmek için tercih ettiği çiftlik evi çıkan orman yangını ile küle döndü. Yangın sonrası gelen çok sayıda mesaj üzerine resmi twitter hesabı üzerinden kısa bir mesaj yayımlayan Crowe Crowe "Ben Avustralya'da değilim. Ailem arkadaşlarım tarafından kurtarıldı ve güvende" açıklaması ile hayranlarının yüreğine su serpti. Mesajında bölgede yaşayan herkese geçmiş olsun dileklerini de ileten Crowe kendisine mesaj gönderen, arayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkes ede teşekkür etti. Cem Yılmaz Geçmiş Olsun Dileklerini İletti Russel Crowe tarafından paylaşılan tweeti RT eden Cem Yılmaz ise "Sevgili abimiz @russellcrowe a en iyi dileklerinizi gönderiyoruz...Ona ve ailesine çok geçmiş olsun diyoruz. Bir yangın hadisesi olmuş ve herkes güvendeymiş...Moral ,destek vermek isteyen sevenlerine duyurmak istedim" diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@