Yapı Kredi Araç Alacaklar İçin Açıkladı: Taşıt Kredisi Faizini O Seviyenin Altına Çekti!

Yapı Kredi taşıt kredisi ile birlikte istenilen aracın alınması son derece kolaydır. Yapılan faiz indirimi ile Yapı Kredi Taşıt Kredisi son derece avantajlı hale gelmiştir.

Finans 09.05.2022 - 00:42 09.05.2022 - 00:44 Duygu Dilan Duman

Yapı Kredi tarafından yapılan kampanya ile birlikte taşıt kredisi faiz oranları oldukça uygun seviyelere düşürülmüştür. Taşıt almak isteyen herkesin başvurduğu taşıt kredileri ile birlikte istenilen aracın satın alınması son derece kolaydır.

Taşıt almak isteyen kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu şey toplu halde nakit paradır. Bu nakit paranın bulunması bazı durumlarda oldukça zor olmaktadır. Nakit para bulamayan kişiler bazı durumlarda araç satın almaktan vazgeçmektedirler. Bu noktada devreye giren Yapı Kredi, son derece avantajlı bir şekilde taşıt kredisi imkanını kişilere sunmaktadır. Bu sayede kişiler araç satın almak için gerekli olan nakit parayı kolaylık ile bulabilir ve istedikleri aracı satın alabilirler.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi taşıt kredisi başvurusu yapılmadan önce detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırma ile birlikte kredinin detayları ve şartları kolaylık ile öğrenilebilir. Şartlar öğrenildikten sonra kişilerin karar vermesi ile birlikte kredi başvurusu yapılabilir. Kredi başvurusu yapacak kişilerin, banka tarafından belirlenen bazı şartları karşılaması gereklidir. Bu şartları genel olarak şöyledir:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Beyan edilebilir bir gelire sahip olmak gereklidir
  • Kredi notunun banka tarafından istenilen seviyede olması gereklidir

Belirtilen şartları sağlayan herkes, kolaylık ile kredi başvurusunda bulunabilir. Yapılacak başvurular için kişilerin bankaya belirli evrakları önceden götürmesi gereklidir. Bu evraklar banka tarafından belirlenmiş olup aşağıdaki gibidir:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Gelir beyan eden belge
  • Satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi taşıt kredisi güncel faiz oranı %1,99’dan başlamaktadır.

Yapı Kredi En Fazla Ne Kadar Taşıt Kredisi Veriyor?

Yapı Kredi en fazla 1.000.000 TL taşıt kredisi vermektedir.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Yapı Kredi taşıt kredisi en uzun vade oranı 60 aydır.

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@