Yapı Kredi Bankası Çıldırdı: Öğrencilere 20 TL, Yolculuk Yapanlara 30 TL ve Market Alışverişi Yapanlara 150 TL İndirim!

Geliştirdiği avantajlı kampanyalar sayesinde her geçen gün müşteri sayısını arttırmayı başaran Yapı Kredi Bankası, bireysel müşterileri için 3 ayrı kampanya daha geliştirdiğini duyurdu...

Finans 26.04.2022 - 15:28 26.04.2022 - 15:31 Duygu Dilan Duman

Yeni dönemde Rusya- Ukrayna savaşı ve diğer faktörler çerçevesinde giderek pahalılaşan gündelik hayat şartları, vatandaşların henüz ay başlarından parasız kalmalarına sebep oldu. Sabit olan gelir ve günden güne artan masraflar karşısında çaresiz kalan ve destek kampanyalarını araştırmaya başlayan vatandaşlar, kampanyaları ile ünlenmiş olan kurumlardan olan bankaları yakın takibe aldılar. Bu noktada hazırlamış olduğu 3 ayrı kampanya ile müşterilerinin yüzlerini bir nebze olsun güldürmeyi hedefleyen Yapı Kredi Bankası, ilgili kampanyalarının detaylarını paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’ndan Gençlere Özel Kart Kampanyası!

Geliştirdiği kredi kampanyalarından sonra kart kampanyalarına ağırlık vermeye başlayan Yapı Kredi Bankası, genç müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu kart kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. Yapı Kredi Bankası, söz konusu kampanyasının 30 Nisan tarihine kadar geçerli olduğunu bildirdi.

Yapı Kredi Bankası’nın genç müşterileri için geliştirmiş olduğu kampanyaya göre Yapı Kredi TL Kart ya da Yapı Kredi Play Kart aracılığı ile kafe ve restoranlarda yapılan fiziki harcamalara, 20 TL tutarında hediye para ödülünün verileceği bilgisi kaydedildi.

Yapı Kredi Bankası’ndan 30 TL’lik Toplu Taşıma İndirimi!

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi Bankası yeni dönemde zamlanan akaryakıt fiyatlarına bağlı olarak pahalılaşan ulaşım fiyatlarına karşın vatandaşın yanında olduğunu duyurdu. Banka 30 Nisan tarihine kadar bireysel kredi kartını ya da bireysel banka kartını kullanarak temassız ve mobil ödeme yöntemlerinden birisi ile toplu taşıma bileti olan müşterilerine, 30 TL’ye kadar para puan hediyesi vereceğini bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası’nın bireysel müşterileri için geliştirmiş olduğu son kampanya ise alışveriş kampanyası oldu. Banka 8 Mayıs tarihine kadar bireysel kartları aracılığı ile marketlerden ya da internet ortamından 200 TL ve üzeri tutarlarda yapılacak olan her ikinci harcamaya 15 TL, toplamda 150 TL tutarında hediye para verileceğini bildirdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@