Yapı Kredi Bankası Emekliler İçin Kesenin Ağzını Açtı! Maaşını Getir 2.000 TL'yi Cebine Koy!

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere özel olarak düzenlediği kampanyaya devam ediyor. Emekliler için kesenin ağzını açan Yapı Kredi Bankası, yüksek miktarlı maaş promosyonu ödemesi yapıyor.

Finans 30.12.2021 - 01:06 30.12.2021 - 01:06 Engin Uzunoğlu

Emekli vatandaşlar bankaların ilk hedefi haline geldiler. Emekli müşteri sayısını arttırmak için bankalar arasında oldukça ciddi bir rekabet başladı. Bankalar için emekli müşterilerin oldukça büyük bir önemi var. Türkiye'de 13 milyondan fazla emekli vatandaş olduğu biliniyor. Bundan dolayı emekli müşterilerin oluşturduğu pazardan bankalar daha fazla pay alabilmek için kampanya üzerine kampanya düzenliyorlar. Bu kampanya düzenleyen bankalar arasında Yapı Kredi Bankası da yer aldı. Yapı Kredi Bankası emekli kampanyasının şartları nelerdir?

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ KAMPANYASI!

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen emekli kampanyasının ana odak noktasını maaş promosyonu oluşturuyor. Emekli müşteriler maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşıyıp 3 yıl boyunca bir başka bankaya geçmeyeceklerine dair taahhit vererek emekli maaş promosyonu ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Bu ödemeler 1-2 gün içerisinde müşterilerin banka hesaplarına yatırılırken emeklilere banka tarafından farklı avantajlar da tanınıyor?

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDEME TABLOSU!

Yapı Kredi Bankası'nın emekli maaş promosyonu ödeme miktarı için bazı kurallar işletiliyor. Tüm emeklilere aynı miktarda promosyon ödemesi yapılmıyor. Hangi emekliye ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapılacağı emekli müşterinin maaş miktarına göre belirleniyor. 

Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.300 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2500 TL arasında olan emeklilere 1.650 TL ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerinde olan emeklilere 2.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu ödemeleri alabilmek için emeklilerden ek şartlar talep edilmiyor. 3 yıl bir başka bankaya maaşını tanımamak tek şart olarak uygulanıyor.

EMEKLİ KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere çeşitli avantajlar da sağlıyor. Yapı Kredi Bankası'nın ATM'lerinden günlük 5.000 TL para çekme limiti elde eden emekli müşteriler havale işlemlerini de banka şubelerinde yamadıkça ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca 1 yıl boyunca Medline acil sağlık hizmeti üyeliğini ücretsiz bir şekilde elde edebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@