Yapı Kredi Bankası Emeklilere Karşılıksız 1.750 TL Nakit Ödeme Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilerine özel bir kampanya başlatarak 1.750 TL nakit ödeme yapılacağını duyurdu. 

Finans 20.07.2021 - 01:00 25.07.2021 - 11:34 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar müşteri portföylerini arttırmak için çeşitli kampanyalar yapamaya devam ediyorlar. Müşteri sayılarını yükseltmek isteyen bankalar farklı avantajlar sunarak zaman zaman nakit ödemeler bile yapmaya başladılar.

Türkiye'de bankalar için emekli vatandaşlar önem verilen müşteri gruplarında yer alıyorlar. Özellikle emekli müşterilerin emekli maaşlarını bankalarından almalarını teşvik etmek üzere kampanyalar düzenleniyor. 

Emekli müşterilerin maaş garantisi olması ve maaşın yanında diğer bankacılı kürünlerini de kullanmaları onları bankalar için adeta bulunmak nimet haline getirdi. Bunun için de bu müşterileri bankalara çekmek amacıyla avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediliyor.

Emekli müşterilere avantajlı fırsatlar sunan bankalar arasında Yapı Kredi Bankası da bulunuyor. Yapı Kredi Bankası emekli müşteriler için düzenlenen özel kampaya ile 1.750 TL nakit ödeme yapıyor. 

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Emekli maaş promosyonu kampanyasını başlatan Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere nakit ödeme yapıyor. Kampanyadan SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan maaş olan emekli vatandaşlar yararlanabiliyorlar. 

yapı Kredi bankası emekli maaş promosyonu kampanyası

Emekli maaş promosyonunu almak ve diğer avantajlardan da yararlanmak isteyen emeklilerin tek yapmaları gereken işlem maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşımak ve banka ile maaş promosyonu sözleşmesi imzalamak. Bu işlemi yapan emekliler Yapı Kredi Bankası'nın avantaj dünyasına adım atmış oluyor. 

HANGİ EMEKLİLERE KAÇ TL ÖDEME YAPILIYOR?

Emekli müşterilere ne kadar maaş promosyonu ödeneceği Yapı Kredi Bankası tarafından açıklandı. Buna göre emekli müşterilerin alabilecekleri promosyon ödemeleri maaş miktarlarına göre değişiyor. 

Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.200 TL nakit ödeme, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 1.500 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde maaş alan emeklilere 1.750 TL nakit ödeme yapılıyor. 

Maaş promosyonu kampanyasından yararlanarak ödemelerini alan emekli müşteriler bankaya verdikleri taahhüt gereği maaşlarını bir başka bankaya 3 yıl boyunca taşımayacaklar. Promosyon ödemesi alıp maaşlarını bir başka bankaya taşıyan emeklilerden promosyon ödemesi taahhüt süresine göre tahsil edilir. 

Yapı Kredi Bankası'nın emekli müşterilere yapmış olduğu bu avantajlı kampanya yalnızca maaş promosyonunu içermiyor. Mevduatlarına hoş geldin faizi alabilen emekli müşteriler çeşitli indirimlere de sahip olabiliyorlar. Ayrıca bankacılık işlemlerinde de uygun maliyetler ile karşılaşıyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@