Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Tek Şartla 2.500 TL Nakit Hediye Sürprizi!

Yapı Kredi Bankası tarafından tüm müşterilere 2.500 TL nakit hediye sürprizi yapıldı. Müşteriler bir şartı yerine getirerek karşılıksız nakit hediyelerini alabiliyorlar.

Finans 22.02.2022 - 18:37 22.02.2022 - 18:37 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar çeşitli kampanyalar ile dönem dönem müşterilerine büyük imkanlar sağlayabiliyorlar. Bu kampanyaları takip eden müşteriler bu avantajları kullanabilme imkanı elde ediyorlar. Son çarpıcı fırsat duyurusu ise Yapı Kredi Bankası tarafından yapıldı. Yapı Kredi Bankası herhangi bir ayrım yapılmaksızın tüm müşterilerine 2.500 TL nakit hediye sürprizini duyurdu. Bu nakit hediyeyi alabilmek için ise tek şart bulunuyor. 

YAPI KREDİ BANKASI 2.500 NAKİT HEDİYE SÜRPRİZİ NASIL ALINIR?

Bankalar arasında emekli müşterilere yönelik çok çeşitli kampanyalarla kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabetten emekliler büyük kazançlar elde edebiliyorlar. Ancak Yapı Kredi Bankası bunu bir adım daha öteye taşıdı. Müşteri emekli olsun veya olmasın herhangi bir ayrım yapılmaksızın tanıdığı bir emekli yakınına referans olup Yapı Kredi Bankası'na maaşını taşımaya aracılık ederse nakit hediye kazanabiliyor. Kampanya kapsamında her getirdiği bir emekli yakını için 250 TL kazanan Yapı Kredi Bankası müşterileri en fazla 10 kişi getirerek toplamda 2.500 TL nakit hediyenin sahibi oluyorlar. 

ZAMAN DARALIYOR, SON GÜN 28 ŞUBAT!

Yapı Kredi Bankası'nın emekli müşteriye referans olarak davet başı 250 TL hediye kazandıran kampanyasında son günler yaşanıyor. Kampanya 28 Şubat 2022'de sona erecek. Bu süreye kadar emekli tanıdıklarının maaşlarının Yapı Kredi Bankası'na taşınmasına aracılık eden Yapı Kredi Bankası müşterileri nakit hediye imkanından yararlanabilecekler. Ancak Mart ayının girmesiyle kampanya geçerliliğini yitirmiş olacak.

MAAŞINI TAŞIYANLAR DA KAZANÇLI ÇIKIYOR

Yapı Kredi Bankası'na maaşını taşıyan emekliler kendilerine referans olan yakınlarına nakit hediye kazandırdıkları gibi kendileri de kazançlı çıkıyorlar. Müşteriler Yapı Kredi Bankası'ndan 2.750 TL'ye varan miktarlarda emekli maaş promosyonu alabiliyorlar. Bu şekilde ek bir gelir elde eden emekliler hem kendileri kazanıyor hem de yakınlarının nakit hediye almalarına imkan veriyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@