Yapı Kredi Bankası'ndan Daire Alacaklara Ara Ödemeli Konut Kredisi! Kolayca Tamamlayın

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ev almak isteyecek olanlara ara ödemeli kredi imkanı sunuluyor. Müşteriler isterlerse normal ödemelerin aralarında ek ödeme yaparak borçlarını düşürebilirler.

Finans 02.09.2021 - 12:05 02.09.2021 - 12:05 Mustafa KARAGÖZ

Yapı Kredi Bankası en düşük faiz oranıyla konut kredisi sağlayan bankaların arasında yer alıyor. Müşterilerine herhangi bir kısıtlama sunmayan banka ister kısa vadeli ödeme planı olsun ister uzun vadeli ödeme planı olsun aynı faiz oranıyla kredi olanağı sunuyor. 

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN VADE FARKSIZ KONUT KREDİSİ

Ev almak isteyenler için sunulan oran kamu bankalarının ilan ettiği oranla aynı seviyede bulunuyor. 2+1, 3+1 ev hayali kuranlar Yapı Kredi Bankası'ndan ev almak istediklerinde aylık yüzde 1.37 faiz oranı fırsatından yararlanacaklar. Bankanın ilan ettiği bu oran standart konut kredisi faiz oranları arasında en düşük maliyete sahip oran olarak dikkat çekiyor. 

Yapı Kredi Bankası'nın müşterilerine sunduğu bir diğer imkan ise vade farkı olmayışı. Müşteriler konut kredilerini 3 aydan 120 aya kadar vade yaptırabilirler. 120 ay vadeli konut kredisi kullanımında aylık faiz oranı yüzde 1.37 olurken 60 aylık veya 36 aylık ödeme planlarında da aynı maliyetle kredi kullanılacak. 

BANKANIN RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLADIĞI ÖZELLİKLER

Yapı Kredi Bankası'nın resmi sitesinden ilan ettiği özellikler bulunuyor. Kredi kullanım aşaması ve sonrasında başlayan ödeme sürecini ilgilendiren özellikler müşterilerine merak ettiği sorulara yanıt niteliğinde. Ev almak isteyenler için ilan edilen tüm konut kredisi özellikleri.

* En fazla 120 ay vade ile konut kredisi kullandırımı yapılmaktadır.

* Konut kredisi vade sonundaki azami yaş 70’tir.

* Taksit ödemelerinizi belirlediğiniz dönem ve tutarlarda yapabilirsiniz.

* Dilerseniz ara ödeme yapıp kalan taksitlerinizin tutarını azaltabilirsiniz.

Ortak Konut Kredisi

Yapı kredi Bankası müşterilerine ev alımlarında ikinci bir seçenek sunuyor. Yatırım amacıyla ev alma planı yapanların ortak konut kredisi kullanabileceği açıklandı. 2 veya daha fazla kişinin kullanabileceği konut kredisinde müşterilerin ödemeleri ayrı ayrı hesaplanır ve her ortak kendi kredi ödemesini yapar. Bu sayade ortak konut kredisi kullanılarak ev alınmış oldu. 

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ BAŞVURU ONAYI

Yapı Kredi Bankası'ndan konut kredisi kullanarak ev almak isteyenler online platformlardan ön başvuru yapabilirler. Ancak esas başvuru işlemleri ve kredi kullanımı Yapı Kredi bankası şubelerinden tamamlanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@