Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere 2.750 TL Karşılıksız Nakit Ödeme Ve 2.000 TL Faizsiz Para Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere yönelik kampanyalara devam ediliyor. Banka tarafından açıklanan kampanyaya göre emeklilere karşılıksız 2.750 TL’ye kadar nakit ödeme yapılıyor. 

Finans 22.04.2022 - 20:17 22.04.2022 - 20:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de emekli vatandaşların yaşadıkları ekonomik sorunlara neşteri bankalar vuruyor. Bankalar tarafından düzenlenen emekli kampanyaları ile karşılıksız nakit ödemeler yapılıyor. Emeklileri nakit olarak destekleyen bankalar bu şekilde emekli müşteri sayılarında ciddi bir artış kaydediyor. Her iki tarafın da kazançlı çıktığı kampanyalar emeklileri finansal sıkıntılardan biraz olsun kurtarıyor. Bu şekilde kampanyalardan birisini de Yapı Kredi Bankası düzenliyor. Yapı Kredi Bankası’nın emekli kampanyasının koşulları nelerdir?

EMEKLİLERE 2.750 TL’YE VARAN NAKİT ÖDEME YAPILIYOR!

Emekli müşteriler için Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği kampanya ile finansman destekleri veriliyor. Buna göre SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı’ndan emekli maaşı alan vatandaşlar bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Emekliler maaşlarını  Yapı Kredi Bankası’na taşıyarak bu imkandan faydalanabiliyorlar. Ayrıca müşteriler maaşlarını  Yapı Kredi Bankası’na taşıdıktan sonra 3 yıl boyunca bir başka bankaya geçmeyeceklerine dair de taahhütname veriyorlar. 

Yapı Kredi Bankası’nın emeklilere verdiği maaş promosyonu miktarları hakkında da açıklama yapıldı. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL’ye kadar olan müşterilere 1.650 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.100 TL ve emekli maaşları 2.500 TL üzerinde olan emeklilere de 2.500 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere ek promosyon ödemesi de yapıyor. Buna göre müşteriler iki yeni fatura ödeme talimatı vererek 100 TL ek promosyon ödemesi alıyorlar. Bu ek promosyon maaş miktarlarına bakılmaksızın tüm emekli müşterilerin tamamına veriliyor. Bunun yanında kredi kartı üzerinden de 500 TL ve üzerinde yapılacak harcamaların ardından emekli müşteriler 150 TL daha ek promosyon alabiliyorlar.

Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere sağlanan bir diğer imkan da ilk 3 ay boyunca 2.000 TL’ye kadar esnek hesaptan faizsiz olarak yararlanabilecekler. Emekli müşteriler bu kullandıkları esnek hesap için herhangi bir faiz maliyeti ile karşılaşmayacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@