Yapı Kredi Bankası'ndan Ramazan Ayına Özel Hediye Yağmuru! Macbook Pro, iPhone 13 Pro, iPad Pro ve Çok Daha Fazlası!

Yapı Kredi'den Ramazan ayına özel onlarca hediye dağıtılacak. Çekiliş hakkı kazanarak Apple ürünlerinden birine sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya detayları haberimizde.

Finans 18.04.2022 - 13:30 18.04.2022 - 13:30 Büşra Uluşen

Birçok banka bayrama özel kampanyalar düzenlerken önemli bir hamle de Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Kolay Adres bankacılık uygulamasının yaygınlaşması adına yeni bir kampanya düzenleyen Yapı Kredi, müşterilerine onlarca teknolojik ürün dağıtacak. Her bir müşterinin tek bir çekiliş hakkı elde edecek olması sayesinde siz de bu şanslı kişilerden biri olabilirsiniz. Sadece tek bir SMS göndererek kampanyaya katılın ve birbirinden güzel teknolojik ürünlerden birine sahip olma fırsatı yakalayın. 

Onlarca teknolojik üründen birine sahip olabilmek için ilk yapmanız gereken, Yapı Kredi Bankası hesabı açtırmak. Eğer hâlihazırda bir Yapı Kredi müşterisi iseniz hesap açtırmanıza gerek yok. Hesabınız yoksa ister Yapı Kredi şubelerinden birine giderek hesabınızı hemen açabilir, ister Yapı Kredi mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayabilirsiniz.

Kolay Adres Tanımlayanlara Çekiliş Hakkı Verilecek

Kampanya, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Yapı Kredi internet bankacılığı ya da mobil şube uygulamasını kullanarak e-posta adresi, cep telefonu numarası, T.C kimlik numarası, pasaport numarası gibi kişisel bilgilerinizden birini hesabınızla eşleştirebilirsiniz. Ayrıca kampanya süresince en az 1 adet FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) uygulamasını kullanarak hesabınıza para gönderilmesini sağlamanız gerekmekte. Dilerseniz farklı bir bankada bulunan hesabınızdan, Yapı Kredi Bankası’ndaki kolay adres bilginizi kullanarak para aktarabilir ve böylece bu şartı sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamak için KOLAS yazıp bir boşluk bırakın ve ardından T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 4470'e gönderin. Kampanya kaydınız alındıktan sonra tarafınıza bir onay SMS'i gelecektir. Kampanya kaydınızın başarılı bir şekilde oluşturulabilmesi için kaydınızın Yapı Kredi sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan yapılması gerekiyor.

Kolay adres sistemini kullanarak anlık fon transferi yapabilirsiniz. Hesabınıza e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız ve T.C kimlik numaranız gibi bilgilerden birini tanımlayabilirsiniz. Para göndericisine sadece bu bilgilerden uygun olanı vererek hesabınıza para aktarılmasını sağlayabilirsiniz. FAST işlemi EFT’den farklı olarak 7/24 gerçekleştirilebilmekte ve oldukça hızlı işlemektedir. Para transfer işlemi sonrasında gönderilen bedel, yalnızca birkaç saniye içerisinde hesabınızda olacaktır. Benzer şekilde siz de para göndermek istediğiniz kişinin kolay adres bilgilerinden birini kullanarak dilediğiniz an para transferi yapabilirsiniz. 

Kampanyada herkesin 1 adet çekiliş hakkı olacaktır. Dağıtılacak hediyeler ve adetleri aşağıdaki gibidir;
•    1 Kişiye: Macbook Pro
•    3 Kişiye: iPhone 13 Pro
•    5 Kişiye: iPad Pro
•    8 Kişiye: Apple Watch 7
•    10 Kişiye: Airpod Pro

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@