Yapı Kredi Bankası'ndan Yıl Sonu Emekli Kampanyası! Hemen 2.000 TL Ödeme Yapılıyor, Son Başvuru 31 Aralık!

Yapı Kredi Bankası'ndan yıl sonu emekli kampanyası geldi. Emeklilere ek koşulsuz 2.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Son başvuru tarihi ise 31 Aralık olarak açıklandı...

Finans 25.12.2021 - 18:18 25.12.2021 - 18:18 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekli vatandaşlar bankalar tarafından oldukça önemsenmeye başladı. Bankalar daha fazla emekli müşteri sahibi olma yarışına tutuştular. Bu yarıştan ise en çok kazançlı çıkanlar emekli vatandaşlar oluyorlar. Bankalar emeklilere yönelik düzenledikleri kampanyalarla emekli müşterilere çok sayıda imkanı bir arada sunuyorlar. Hemen karşılıksız nakit ödeme alan emekliler çeşitli bankacılık ürünlerinde de avantajlı fırsatları değerlendirebiliyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ KAMPANYASI

Yapı Kredi Bankası da emekli kampanyası yapan banaklar arasında yer alıyor. Buna göre emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan emeklilere çok önemli fırsatlar veriliyor. Sadece 3 yıl Yapı Kredi Bankası'nda kalma ve emekli maaşını bir başka bankaya taşımama sözü veren emeklilere anında emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonu için ödeme sınırlarını da belirledi. buna göre 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı olan müşterilere 1.300 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı olan müşterilere 1.650 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde emekli maaşı olan müşterilere 2.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu paranın alınabilmesi için aranan tek şart ise 3 yıl süreyle emekli maaşının bir başka finans kuruluşuna taşınmayacağına dair taahhüt vermek oluyor.

SON GÜN 31 ARALIK!

Emekli maaş promosyonu ve diğer avantajlı fırsatlardan yararlanmak için bir süre sınırlaması uygulanıyor. Buna göre emekli vatandaşlar Yapı Kredi Bankası'nın emeklilere tanıdığı imkanlardan yararlanmak için 31 Aralık günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Bu tarihten sonra aynı kampanya farklı şartlarda devam edebilir ama bir sonraki kampanyanın şartlarının ne olacağı bilinmiyor. 

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere maaş promosyonu haricinde avantajlı imkanlar da sunuyor. Ücretsiz havale ve EFT, düşük faizle ihtiyaç kredisi ve özel imkanlar bu fırsatlar içerisinde yer alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@