Yapı Kredi Bedava iPhone 12 Pro Dağıtıyor! Hediye iPhone Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bedava iPhone 12 Pro kazanmak isteyen kişilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası tarafından yeni fırsat sunuldu. Hediye cep telefonu kazandıran kampanya!

Finans 03.09.2021 - 14:05 03.09.2021 - 14:15 Gülcan Özer

Bankaların hediye cep telefonu kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ederken bu kapsamda QNB Finansbank'ın ardından Yapı Kredi Bankası da yeni kampanyasını duyurdu. Başlatılan yeni kampanya kapsamında 10 şanslı kişiye bedava iPhone 12 Pro hediye edilecek! 

YAPI KREDİ BANKASI KOLAY ADRES TANIMLAMA İŞLEMİ YAPANA BEDAVA İPHONE 12 PRO HEDİYE EDİLECEK! 

Yapı Kredi Bankası kampanyalar sayfasında yer alan duyuru kapsamında Kolay Adres Tanımlama işlemi yapan kişiler arasında yapılacak olan çekilişle bedava iPhone 12 kazanma imkanı sunulacak. Söz konusu kampanya 1 Eylül tarihi itibari ile başlarken 31 Ekim 2021 tarihi itibari ile sona erecek. 

Yapı Kredi Bankası tarafından 1 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında cep telefonu, kimlik numarası ve e posta adresi gibi kişisel bilgilerini hesabı ile eşleştirerek kolay adres tanımlamasını yapan kişiler arasında yapılacak olan çekilişle 10 kişiye iPhone 12 Pro kazanma fırsatı sunulacak. 

iphone-12-pro

BEDAVA İPHONE 12 PRO KAZANMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELER?

Bedava cep telefonu kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak cep telefonlarına Yapı Kredi Mobil İndir butonunu tıklayarak Yapı Kredi Mobil'i cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama üzerinden Kolay Adres tanımlama işlemini yapın. 

Bireysel internet şubesine kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile giriş yapan kişiler kolay adres tanımlama adımlarını kullanarak çekilişe katılma hakkı elde edebilirsiniz. Hediye cep telefonu çekilişine katılmak için Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’den Hesaplarım> Kolay Adreslerim adımından cep telefonu, kimlik numarası, e-posta adresi, gibi sık kullandıkları bilgilerini hesaplarıyla eşleştirip, Kolay Adres tanımlama işlemi yapılması yeterli olacaktır. 

Söz konusu kampanyaya sadece bireysel müşteriler katılabilecek. Kampanyaya katılmak için KOLAS yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470 numarasına kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin hediye cep telefonu kazanmaları için mutlaka kampanya bitiş tarihine kadar kolay adres tanımlamalarının aktif kalması şartı aranmaktadır. 

Buna ek olarak Kolay Adres tanımı oluşturdukları Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bünyesindeki hesaplarına 31.11.2021 tarihine kadar en az 1 adet, oluşturmuş oldukları yeni Kolay Adres tanımı kullanılarak Havale ya da FAST (Fonları Anlık ve Sürekli Transferi) kullanılarak para transferi yapılması da gerekecek. Bu şartları yerine getiren kişiler bedava cep telefonu kazanma hakkı elde edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@