Yapı Kredi Emekliler İçin Nakit Ödeme Müjdesi Verdi ! Emekli Müşterilere 1.750 TL Ödeme İçin Son Günler

Yapı Kredi Bankası, emekliler için nakit ödeme müjdesini verdi. Yıl sonuna kadar maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan ve 3 yıllık taahhütname imzalayan emeklilere 1.750 TL’ye varan promosyon ödemesi.

Finans 14.10.2021 - 10:37 14.10.2021 - 10:37 Serhat Karaman

Yapı Kredi Bankası, emekliler için nakit ödeme müjdesini verdi. Yıl sonuna kadar maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan ve 3 yıllık taahhütname imzalayan emeklilere 1.750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak. Şartlar ve detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Yapı Kredi Bankası, emekli müşterileri için özel sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Birçok noktada bankamatiğinin olması, kredi kullanmak isteyen emeklilere kolayca kredi vermesi ve uzun yıllardır sektörün tanınan simalarından biri olması sebebiyle emeklilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası’ndan emeklilerin yüzünü güldürecek kampanya. Diğer bankalardan daha düşük tutarda promosyon teklifi alan emekliler, Yapı Kredi’nin özel teklifi sonrasında son kararını verecek.

1.200 TL’den 1.750 TL’ye Kadar Nakit Promosyon Anında Hesabınızda

Maaş tutarına göre yararlanabileceğiniz emeklilik promosyon uygulamasında herkese uygun bir promosyon var. Maaşı 1.499 TL’ye kadar olan emekliler, maaşlarını Yapı Kredi Bankası’na taşıyarak 1.200 TL’lik nakit ödeme alabilecekler. Maaşı biraz daha yüksek olup 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekliler ise promosyon konusunda daha şanslı. Bu aralıkta bir maaşınız varsa alacağınız promosyon tutarı 1.500 TL’ye yükselecek. Hizmet süresi ve emeklilik tipine göre emekli maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olanlarsa tamı tamına 1.750 TL’lik nakit ödeme alacak.

yapi-kredi-emekli-promosyon-odemesi

Yapı Kredi emekli maaşı uygulamasında ATM’leri ücretsiz kullanma, ATM’den ve internet bankacılığından ücretsiz para gönderme ve fatura ödeme gibi avantajlar da ilgi çekecek türden. Siz de bu kapsamlı hizmetlerden yararlanmak ve ek olarak nakit promosyon ödemesi almak istiyorsanız en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak maaş taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca e-devlet sisteminden yapacağınız maaş taşıma başvurusuyla da maaşınızı Yapı Kredi Bankası’na taşıyabilirsiniz.

İlk defa emekli olan ve henüz emekli maaşı almayanlar, emeklilik aşamasında kurumlarına beyan edecekleri dilekçede emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası’ndan almak istediklerini belirtebilirler. Bu kişilere de yatırılacak ilk maaşa göre uygun promosyon ödemesi yapılacak. Daha önce PTT’den ya da başka bir bankadan maaş alanlar, maaş anlaşmalarına göre herhangi bir ücret ödemeden maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabilirler. Eğer 3 yıllık maaş anlaşmanız henüz sona ermediyse ya kalan süre için geçerli promosyonu iade ederek ya da 3 yıllık sürenin tamamlanmasını bekleyerek emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası’na taşıyabilirsiniz.

Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve SSK’dan alınan tüm maaşlar için bu uygulamadan yararlanmak mümkün. Yaşlı ve ölüm aylığı gibi özel türden aylıklar için de kampanyadan yararlanmak mümkün. Kampanyaya katılabilmek için 3 yıllık maaş anlaşması imzalamak ve taahhütlere bağlı kalmak gerekmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@