Yapı Kredi MTV Ödemelerinde Çıtayı Yükseltti! Birçok Banka 3 Taksit Yaparken Yapı Kredi Bankası'ndan 4 Taksit Sürprizi!

Yapı Kredi Bankası müşterilerine MTV sürprizi yaptı. MTV ödemelerini Yapı Kredi Bankası ile yapanlar 4 taksit imkanından yararlanacaklar.

Yapı Kredi MTV Ödemelerinde Çıtayı Yükseltti! Birçok Banka 3 Taksit Yaparken Yapı Kredi Bankası'ndan 4 Taksit Sürprizi!

Ocak ayı, araç sahipleri için her zaman farklı bir anlam taşımakta. Yeni yılın ilk MTV ödemelerinin yapıldığı bu dönemlerde araç sahiplerini büyük bir telaş alıyor. Vergi ödemesinin cezaya kalmaması ve daha yüksek bedelle ödenmemesi adına erken davranmak isteyen araç sahipleri, bankaların kredi kartı taksit kampanyalarına detaylıca göz atmadan ödeme yapmaktan çekiniyor.

Yapı Kredi Bankası, bu yıl araç sahipleri için büyük bir sürprizin altına imzasını attı. Birçok banka, MTV ödemelerinde 3 taksite kadar seçenek sunarken Yapı Kredi Bankası’nın bu ödemelere ilişkin taksit sınırı 4 ay olarak belirlendi. MTV ödemelerinizi Yapı Kredi World kredi kartı ile yapmanız halinde bu avantajdan siz de yararlanabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi Bankası’ndan daha önce almış olduğunuz bir kartınız yoksa hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı Yapı Kredi şubelerinden, ATM’lerden, 0850 222 04 44 numaralı YKB iletişim merkezinden, mobil bankacılıktan, internet şubeden ve bankanın resmi web sayfasından yapabilirsiniz.

World Pay QR Kod ile Ödemeye Özel 4 Taksit İmkânı

Bilindiği üzere MTV ödemeleri, bankaların çeşitli ödeme kanallarından ya da gib.gov.tr adresinden yapılabiliyor. GİB web sitesinden ödeme yaparken World Pay QR Kod ile Ödeme seçeneğini tercih ederseniz ödemenizi 4 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer daha düşük sayıda bir taksit seçiminiz olacaksa World Pay QR Kod ile Ödeme yöntemini kullanmanıza gerek olmadan standart ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi şubeleri, ATM’ler, Yapı Kredi mobil ve internet bankacılığından yapılacak ödemelerde taksit sınırı 3 olarak belirlenmiştir. 3 taksit seçeneğinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız bu kanallardan birini kullanarak daha hızlı şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer ödemeniz 4 taksit olacak şekilde yapılsın istiyorsanız GİB ödeme sayfasında yer alan World Pay QR Kod ile Öde seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor.

MTV ödemeleri için taksit seçeneği 31.01.2022 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra yapılacak ödemelerde faiz alınması muhtemel. MTV ödemenizi herhangi bir fark olmadan gerçekleştirmek istiyorsanız aceleci davranmanızda fayda var. Aksi taktirde ödeyeceğiniz tarihe göre MTV ödemesi dışında ek olarak faiz ödemek durumunda kalabilirsiniz.

SONRAKİ HABER