Yapı Kredi - Teknosa İş Birliği İle 25.000 TL'ye Kadar Taksitli Alışveriş Fırsatı Ayağınıza Gelsin

İhtiyaç kredisi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası, Teknosa işbirliği ile elektronik alışverişe özel peşin fiyatına taksitli alışveriş imkanı sundu...

Finans 09.10.2021 - 03:13 09.10.2021 - 03:13 Gülcan Özer

Birçok teknolojik ürüne ihtiyacım var ama kredi kartı limitim yetmiyor, onca ürüne nakit para da ödeyemem diyenlere güzel bir haberimiz var. Yapı Kredi ve Teknosa iş birliği ile kredi kartı limitiniz olmasa da online başvuru ile sepetinize eklediğiniz ürünleri kredi yoluyla satın alabileceksiniz.

Bu önemli gelişmenin detayları için haberimizi okumaya devam edin. Teknosa, ülkemizde en çok kullanılan teknolojik ürün satış markalarından biri. Gerek Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalardan, gerekse markanın kendi web sitesinden dilediğiniz teknolojik ürünleri uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

TEKNOSA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Cep telefonundan bilgisayara, elektrikli ev aletlerinden televizyona kadar çeşit çeşit teknolojik ürünün sergilendiği Teknosa web sitesi, son dönemde mağazalara göre daha çok tercih edilmekte. Ne var ki ürün fiyatlarının artması sebebiyle buradan alınacak ürünlerin ödemesi için yeterli kredi kartı limiti olmayabiliyor. Kredi kartı limitinin yeterli olduğu durumlarda da alınacak ürünlerin yüksek tutarlı olması halinde bankanın yapacağı taksit sayısı kısıtlı olabilmekte.

Özellikle televizyon, elektrikli ev aletleri, ofis malzemeleri ve bilgisayarlar için ödenmesi gereken tutarların yeterli taksit sayısı ile ödenememesi, bireyler açısından önemli bir problem. Hem limit yetersizliği, hem de taksit sınırlaması sebebiyle ihtiyacı olan ürünleri satın alamayan bireyler, artık Yapı Kredi Bankası’nın Teknosa kredi ürününü kullanarak alışverişlerini daha rahat yapabilecek.

teknosa-online-alışveriş-kredisi

36 Aya Varan Vadelerle Teknosa Kredinizi Yapı Kredi Bankası’ndan Hemen Alın

Teknosa internet sitesinde alışveriş sepetinizi doldurduktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde ödeme seçeneği olarak ilk aşamada alışveriş kredisini, daha sonra ise Yapı Kredi alışveriş kredisi seçeneğini tıklamanız gerekmekte. Yapı Kredi internet bankacılığı şifrenizi girerek gerçekleştireceğiniz başvurunun banka tarafından onaylanmasının akabinde sepetinizde yer alan ürünleri kredi ile satın alabilirsiniz. Yapı Kredi Teknosa kredisi şartları, yapılacak alışverişlerin sorunsuz karşılanması adına büyük önem arz etmekte. Eğer alacağınız ürünler arasında cep telefonu, tablet ya da bilgisayar varsa aşağıdaki şartlara göre kredi başvurusu yapabilirsiniz;

  • Değeri 3.500 TL’ye kadar olan cep telefonları için maksimum vade 12 ay
  • Değeri 3.500 TL üzerinde olan cep telefonları için maksimum vade 3 ay
  • Değerden bağımsız olarak sepetinizde tablet olması halinde maksimum vade 6 ay
  • Yine değerinden bağımsız olarak bilgisayar almanız durumunda ise en fazla 12 ay vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Teknosa kredisi için başvuru yapabilmek adına Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekmekte. Eğer hesabınız bulunmuyorsa Yapı Kredi mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek müşteri olabilir, daha sonra alacağınız internet bankacılığı şifresi ile Teknosa internet sitesinden alacağınız ürünler için kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Kredi tutarı Yapı Kredi Teknosa kredisi için en az 500 TL, en fazla 25.000 TL olacak şekilde belirlenebilmekte...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@